Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Energetika všeobecne
Ilustračné foto pixabay.com
12. marca 2018 11:26 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skZSE

ZSE podporí technologické startupy v programe UPLIFT

Nový akceleračný program UPLIFT pomôže novovznikajúcim firmám naštartovať biznis a pretaviť idey do udržateľného podnikania. Program sa realizuje v spolupráci s celoeurópskym akcelerátorom a investorom InnoEnergy a aj vďaka podpore ZSE je bezplatný. Firmy sa môžu registrovať na web stránke www.uplift.sk do 15. marca  2018.

Intenzívny 6-týždňový UPLIFT program je určený pre startupy v začiatočnom štádiu s maximálnou investíciou do 50-tisíc eur, ktoré prinášajú „Urban innovation“ a riešia aktuálne výzvy a problémy v oblastiach ako sú napr. smart city, energetika, mobilita, obehová ekonomika, digitálne riešenia, či spoločenské inovácie. Jeho organizátorom je Neulogy, zakladateľ najväčšej a najznámejšej súťaže pre startupy STARTUP AWARDS a Impact HUB Bratislava, medzinárodný co-working a inkubátor podporujúci inovatívne a prospešné nápady.

UPLIFT je aj vďaka podpore ZSE bezplatný a navrhnutý tak, aby sa dal absolvovať aj popri práci na startupe, prípadne popri škole či iných povinnostiach a bol prístupný širšiemu okruhu záujemcov. Zúčastniť sa ho môžu aj medzinárodné tímy alebo startupy založené mimo Bratislavy, ak sú schopné absolvovať aspoň dve tretiny celého programu, čo je podmienka účasti. V rámci programu dostanú vybrané startupy a tímy vyše 40 hodín individuálneho mentoringu a tréningu s top expertami, úspešnými podnikateľmi a investormi.

Registrácia už bola spustená – prebieha do 15. 3. 2018 na web stránke UPLIFT. Zo všetkých prihlásených bude vybraných 10 startupov a tímov, ktoré sa UPLIFT-u zúčastnia. Program štartuje 22. 3. 2018, pričom na záver budú mať startupy možnosť prezentovať svoj biznis priamo pred investormi, podnikateľmi a lídrami na tzv. Demo day, kde dostanú šancu sa ukázať alebo sa priamo uchádzať o investičnú pomoc. Tímy, ktoré dosiahnu najväčší progres, získajú aj finančnú výhru.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame