Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Gazprom
Ilustračné foto SITA
13. apríla 2018 17:00 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

ZAUJÍMAVOSTI: Gazprom sa stal generálnym partnerom hokejového Slovana

Jediného slovenského účastníka nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) bude podporovať spoločnosť Gazprom Export LLC, ktorej sídlom je Petrohrad a predmetom podnikania je zásobovanie zemným plynom.

Hokejový Slovan Bratislava v piatok predstavil svojho nového generálneho partnera. Jediného slovenského účastníka nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) bude podporovať spoločnosť Gazprom Export LLC, ktorej sídlom je Petrohrad a predmetom podnikania je zásobovanie zemným plynom.

„Ak sa nám podarí dokončiť veci, ktoré máme dnes na stole a KHL sa rozhodne, že Slovan v nej zostane, bude to vyzerať úplne inak. Nielen po športovej stránke, ale aj po obchodnej, marketingovej a tým pádom aj po finančnej,“ povedal v úvode marca generálny manažér „belasých“ Patrik Ziman. Už niekoľko týždňov je známe, že vedenie súťaže rozhodlo o zotrvaní Slovana v KHL.

Informácie priniesol oficiálny web klubu HC Slovan Bratislava.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame