Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elektrické vedenie SEPS
Elektrické vedenie SITA
4. apríla 2017 16:48 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Zamestnávateľský zväz energetikov má nové vedenie

Prezidentom Zväzu zamestnávateľov energetiky Slovenska sa stal Miroslav Obert.

Zväz zamestnávateľov energetiky Slovenska (ZZES) má nové prezídium. Prezidentom zväzu sa stal Miroslav Obert, ktorý v súčasnosti zastáva funkciu predsedu predstavenstva Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy. Prvým viceprezidentom ZZES sa stal šéf Slovenských elektrární Bohumil Kratochvíl.

Ako agentúru SITA informoval samotný zväz, jeho riadne valné zhromaždenie zvolilo za viceprezidentov Petra Čiznára (šéf JAVYS), Tomáša Malatinského (generálny riaditeľ SAG Elektrovod) a Thomasa Jana Hejcmana (šéf Východoslovenskej energetiky Holding).

Zväz zamestnávateľov energetiky Slovenska je dobrovoľná záujmová organizácia. Je organizáciou nezávislou, združujúcou zamestnávateľov v SR, ktorých predmetom činnosti je výroba a rozvod elektrickej energie. Zväz združuje tak právnické, ako aj fyzické osoby z vymenovaných oblastí činnosti. Vznikol v roku 1991 a združuje 29 organizácií, ktoré zastupujú vyše 10 700 zamestnancov. Medzi členské organizácie zväzu s najväčším počtom zamestnancov napríklad patria Slovenské elektrárne, Východoslovenská distribučná, Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, či VUJE.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame