Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Východoslovenskí energetici s pečaťou spoľahlivosti

VSE
Ilustračné foto VSE

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky udelilo spoločnosti Východoslovenská energetika prestížne ocenenie Pečať spoľahlivosti 2016.

Pečať spoľahlivosti poukazuje na serióznosť a odbornosť Východoslovenskej energetiky (VSE) pri realizácii projektov verejného obstarávania. „Predovšetkým je však známkou vysokej spokojnosti zo strany samotných obstarávateľov,“ potvrdzuje generálny riaditeľ Národného informačného strediska SR Peter Levkovič.

V roku 2016 bolo hodnotených viac ako 12 tisíc dodávateľov a iba 28,9 % z nich toto ocenenie získalo. Medzi nimi aj VSE. Kritériá hodnotenia boli prísne, zamerané na plnenie obsahu, kvality a včasnosti záväzkov plynúcich zo zákaziek verejného obstarávania. VSE bola hodnotená na základe 169 zmlúv. Obstarávatelia sa zhodli na najvyššej výslednej hodnotiacej známke 100.

VSE má odborníkov – špecializovaných account manažérov, ktorí zodpovedajú za komunikáciu a obsluhu zákazníkov, ktorí obstarávajú tovar a služby v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní. „Hodnotenie stopercentne spoľahlivý partner si vážime. Zároveň nás však zaväzuje k ešte vyššej kvalite poskytovaných služieb a spokojnosti našich zákazníkov,“ konštatoval obchodný riaditeľ VSE Miroslav Kulla.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 18. augusta 2016 10:20Zdroj VSE

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...