Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
VSE
Ilustračné foto VSE
18. augusta 2016 10:20 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skVSE

Východoslovenskí energetici s pečaťou spoľahlivosti

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky udelilo spoločnosti Východoslovenská energetika prestížne ocenenie Pečať spoľahlivosti 2016.

Pečať spoľahlivosti poukazuje na serióznosť a odbornosť Východoslovenskej energetiky (VSE) pri realizácii projektov verejného obstarávania. „Predovšetkým je však známkou vysokej spokojnosti zo strany samotných obstarávateľov,“ potvrdzuje generálny riaditeľ Národného informačného strediska SR Peter Levkovič.

V roku 2016 bolo hodnotených viac ako 12 tisíc dodávateľov a iba 28,9 % z nich toto ocenenie získalo. Medzi nimi aj VSE. Kritériá hodnotenia boli prísne, zamerané na plnenie obsahu, kvality a včasnosti záväzkov plynúcich zo zákaziek verejného obstarávania. VSE bola hodnotená na základe 169 zmlúv. Obstarávatelia sa zhodli na najvyššej výslednej hodnotiacej známke 100.

VSE má odborníkov – špecializovaných account manažérov, ktorí zodpovedajú za komunikáciu a obsluhu zákazníkov, ktorí obstarávajú tovar a služby v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní. „Hodnotenie stopercentne spoľahlivý partner si vážime. Zároveň nás však zaväzuje k ešte vyššej kvalite poskytovaných služieb a spokojnosti našich zákazníkov,“ konštatoval obchodný riaditeľ VSE Miroslav Kulla.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame