Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto
Ilustračné foto. FreeDigitalPhotos.net
2. júna 2015 12:47 ElektrinaAktuality od VSESITA

Východoslovenská energetika získala certifikát ISO 9001:2008

Východoslovenská energetika a.s. získala certifikát systému manažérstva kvality pre proces nákupu a predaja elektriny pre korporátnych zákazníkov.

Spoločnosť úspešne absolvovala prvý certifikačný audit a bol jej udelený certifikát zhody systému manažérstva kvality s požiadavkami normy ISO 9001:2008. „Certifikát nás zaväzuje k vysokej kvalite poskytovaných služieb a hovorí o našom zameraní sa na spokojnosť našich zákazníkov,“ zdôrazňuje obchodný riaditeľ Miroslav Kulla.

Na certifikáciu procesu nákupu a predaja elektriny pre korporátnych zákazníkov sa spoločnosť poctivo pripravovala. Významnú úlohu zohral projektový tím ako aj Q-Systems, s.r.o., ktorá poskytovala VSE počas celej prípravy kvalitné konzultačné a poradenské služby.

„Oceňujeme predovšetkým vysokokvalifikovaných a odborne zdatných zamestnancov,“ konštatuje Ing. Roman Richter, vedúci tímu audítorov z certifikačnej spoločnosti QSCert, ktorá realizovala audit. Za silnú stránku označili audítori aj manažmentom presadzované zásady kvality cez stanovené osobné ciele pracovníkov nadväzujúce na nové trendy, poslanie a hodnoty spoločnosti.

Za strategickým rozhodnutím podporiť systémový prístup stáli nielen predajné ciele spoločnosti, ale predovšetkým požiadavky samotných zákazníkov. „Úspešnou certifikáciou sa potvrdila naša snaha neustále zvyšovať spokojnosť našich zákazníkov a poskytovať im kvalitné služby s pridanou hodnotou ,“ dodáva Kulla.

Držiteľom certifikátu ISO 9001:2008 sa stala aj sesterská spoločnosť RWE Gas Slovensko, a to pre proces predaja zemného plynu korporátnym zákazníkom.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies