Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Domácnosť
Ilustračné foto. FreeDigitalPhotos.net
6. mája 2015 14:11 Energetika všeobecneSpotrebiteľ od ZSESITA

V ZSE si poistíte domácnosť za 3 € mesačne

Od začiatku mája ponúka ZSE svojim zákazníkom novú službu Poistenie domácnosti pre bezpečný domov. Poistenie sa vzťahuje na hnuteľný majetok a osobné veci v domácnosti i na škody spôsobené členmi domácnosti.

Poistenie domácnosti pokrýva škody spôsobené požiarom, povodňou alebo záplavou, bleskom, víchricou, krupobitím, zosuvom pôdy, zrútením skál či zeminy, pádom stromov, ťarchou snehu či námrazami, výbuchom alebo dymom. Pokrýva aj škody, ktoré zapríčinila voda z vodovodných zariadení, ako aj škody spôsobené krádežou, vlámaním, lúpežným prepadnutím, vandalizmom, nárazom dopravného prostriedku, atmosférickým prepätím alebo zrážkami. Uhrádzajú sa aj náklady na náhradné ubytovanie v prípade neobývateľného bytu, vyčistenie a vysušenie bytu, odvoz zničeného zariadenia.

Poistenie zároveň pokrýva škody spôsobené členmi domácnosti, napríklad poškodenie tovaru v obchode, zariadenia v hoteli, ale aj náhradu ušlého zisku pri poškodení zdravia druhej osobe. Poistenie je bez spoluúčasti zákazníka a jeho plnenie je už do 15 dní od ukončenia vyšetrovania udalosti.

ZSE Energia pokračuje v rozširovaní ponuky služieb pre domov a rodinu. K elektrine, plynu a asistenčným službám najnovšie pribudlo Poistenie domácnosti. Zákazníkom chceme neustále prinášať nové služby pre pocit istoty, bezpečia a pohodlia,“ hovorí Marek Tomeš, vedúci rozvoja produktov a služieb ZSE.

Služba Poistenie domácnosti nie je viazaná na dodávku elektriny či plynu, ide o samostatne ponúkanú službu, ktorú si zákazník môže kedykoľvek objednať. Výška poistného je od 2,50 do 5 € mesačne, v závislosti od výšky poistnej sumy. Zákazník môže za službu platiť mesačne, štvrťročne, polročne alebo ročne. Maximálna poistná suma pre zariadenie domácnosti je až 25 000 €. Pri objednávaní služby nie je zákazník viazaný k jej využívaniu na žiadne obdobie, čiže ak by zákazník nebol spokojný, môže ju kedykoľvek zrušiť.

Poistenie si môže zákazník objednať online na www.zse.sk alebo v ktoromkoľvek ZSE Centre.

ZSE Energia, a. s., (www.zse.sk) je 100-percentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE), ktorá je na Slovensku vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou a na slovenskom trhu pôsobí od roku 1922. ZSE Energia začala vykonávať činnosť v oblasti dodávky elektriny od 1. júla 2007 na základe právneho odčlenenia služby obchodu a predaja elektrickej energie. Poslaním spoločnosti je obchod s elektrinou a plynom v regióne západného Slovenska i mimo neho a poskytovanie súvisiacich služieb dlhodobo, spoľahlivo, za prijateľné ceny, spôsobom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a v súlade s pravidlami platnými v Európskej únii. Spoločnosť vykonáva svoju podnikateľskú činnosť v súlade so zákonom o energetike a na základe povolenia na dodávku elektriny, dodávku plynu a na výrobu elektriny vydaného Úradom pre reguláciu sieťových odvetví.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Fuelcng SPP

Testovacie jazdy ukázali výhodnosť paliva LNG

10. decembra 2018 Plyn, Aktuality

SPP uskutočnil emisné testy a testovacie jazdy nákladných ťahačov na LNG. Zrealizované testovacie jazdy ukázali podľa manažéra projektu fuelCNG Petra Mozoláka ekonomickú výhodnosť použitia skvapalneného zemného plynu v nákladnej doprave.

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies