Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Stefe
Ilustračné foto SITA
29. januára 2013 0:00 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Teplárenské firmy zo skupiny Stefe majú spoločný názov

Teplárenské spoločnosti patriace do skupiny Stefe pristúpili od januára tohto roka k zjednoteniu svojich obchodných mien v podobe „Stefe“. „Cieľom tohto kroku je zdôrazniť koncernovú príslušnosť a zároveň strategické regionálne partnerstvo s mestom, v ktorom každá zo spoločností sídli,“ informovala spoločnosť Stefe.

Firma Stefe je národná holdingová spoločnosť, ktorej 100-percentným vlastníkom je rakúska spoločnosť Energie Steiermark AG so sídlom v Grazi. Na Slovensku pôsobí 15 rokov prostredníctvom svojich dcérskych spoločností, ktoré pôsobia prevažne na strednom a východnom Slovensku a v ktorých je Stefe SK väčšinovým vlastníkom. Stefe vyrába a dodáva teplo pre 200 tisíc zákazníkov v 21 mestách a obciach, čo ju radí na popredné miesto v rebríčku najväčších podnikov energetického priemyslu na Slovensku. Firma doteraz na Slovensku preinvestovala viac ako 100 mil. eur. Skupinu Stefe v súčasnosti tvoria spoločnosti Stefe SK, Stefe ECB, Stefe THS, Stefe Banská Bystrica, Stefe Martin, Stefe Rimavská Sobota, Stefe Zvolen a Stefe Rožňava.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame