Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

trh

Plyn plynovod Eustream

PMÚ si posvieti na trh s plynom

29. mája 2015 Plyn, Aktuality

Kontrolný orgán sa chce okrem iného zamerať na otázky vplyvu cenovej regulácie na hospodársku súťaž pri tých kategóriách zákazníkov, pri ktorých ostávajú dodávky plynu stále regulované.

Ján Klepač

Bude spoločný trh s plynom s Českom, Poľskom a Maďarskom?

11. novembra 2014 Plyn, Aktuality

BRATISLAVA 11. novembra (PR) – 8. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC) sa uskutoční v Bratislave (DoubleTree by Hilton) v dňoch 23.-25. novembra 2014. Konferencia sa stala prestížnou medzinárodnou platformou pre pravidelnú diskusiu vedúcich predstaviteľov energetického sektora o kľúčových otázkach energetickej politiky a energetickej bezpečnosti krajín strednej Európy v kontexte rozvoja … Čítať ďalej

Plyn ceny

Spotreba plynu na Slovensku porastie iba mierne

5. októbra 2014 Plyn, Aktuality

Slovenskí odberatelia spotrebovali vlani 5,1 miliárd metrov kubických plynu. V tomto roku by to malo byť 5,2 miliárd. Až v roku 2020 očakáva ministerstvo hospodárstva, že dosiahne spotreba plynu na Slovensku úroveň šiestich miliárd metrov kubických.

Odporúčame