Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cofely

400x600.jpg

COFELY sa mení na ENGIE Services. Chce sa zamerať na inovácie a byť lídrom transformácie v energetike.

BRATISLAVA 30. mája 2016 (VE/PR) – Líder v oblasti energetiky a komplexnej správy nehnuteľností, spoločnosť Cofely, od mája vystupuje na slovenskom trhu pod novým názvom ENGIE Services. Zmena obchodného názvu, ktorá nadväzuje na minuloročný celosvetový rebranding materského koncernu ENGIE, v súčasnosti prebieha naprieč všetkými krajinami, v ktorých ENGIE pôsobí. Rebranding … Čítať ďalej

Cofely v septembri ukončila rekonštrukciu verejného osvetlenia v Čadci

Cofely ukončila rekonštrukciu verejného osvetlenia v Čadci

28. októbra 2015 Elektrina, Aktuality

V septembri tohto roku Cofely ukončila rekonštrukciu verejného osvetlenia (VO) v Čadci a do konca roka začne s jeho prevádzkou. Cofely tým dodrží stanovený harmonogram rekonštrukčných prác uvedených v koncesnej zmluve, ktorú na jar minulého roka podpísala s predstaviteľmi mesta. Dodatočné požiadavky zo strany objednávateľa bude realizovať na základe úspešnosti … Čítať ďalej

Výmena technológií v Rybe Žilina.

Cofely zabezpečila výmenu technológií v Rybe Žilina

Spoločnosť Cofely v apríli úspešne ukončila projekt výmeny technológie chladenia a mrazenia skladov v spoločnosti Ryba Žilina. Cieľom rekonštrukcie bolo prostredníctvom inštalácie nových technológií dosiahnuť nižšiu energetickú náročnosť, zlepšiť kvalitu výrobkov a znížiť negatívne vplyvy na životné prostredie.

Ilustračné foto.

Cofely v Malackách znižuje energetickú náročnosť budov

28. apríla 2015 Energetika všeobecne, Aktuality

Koncom roku 2014 spoločnosť Cofely v Malackách úspešne odovzdala EPC (Energy Performance Contracting) projekt, ktorého cieľom bol návrh a realizácia opatrení na zníženie energetickej náročnosti tepelno-technických zariadení a budov v správe a majetku mesta – športová hala, mestské centrum sociálnych služieb a kino.

Odporúčame