Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ceec

Set plan 2016 ceec šefčovič

SET PLAN 2016 – CEEC X uzatvorila Slovenské predsedníctvo

22. decembra 2016 Energetika všeobecne, Aktuality

V dňoch 30.11. až 1.12.2016 Bratislava hostila výročnú konferenciu venovanú strategickému plánu energetických technológií, SET Plan. Tá bola tohto roku spojená s už jubilejným, desiatym ročníkom najväčšej konferencie venovanej energetike v strednej Európe, Stredoeurópskej energetickej konferencii (CEEC). Toto podujatie bolo poslednou veľkou udalosťou Slovenského predsedníctva v rade EÚ.

Maroš Šefčovič

Šefčovič: Energetická únia je o všetkých a pre všetkých

13. novembra 2015 Energetika všeobecne, Aktuality

V dňoch 22. – 24. novembra sa v bratislavskom DoubleTree by Hilton uskutoční uz 9. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC 2015). Konferencia je prestížnou medzinárodnou platformou pre pravidelnú diskusiu vedúcich predstaviteľov energetického sektora o kľúčových otázkach energetickej politiky a bezpečnosti krajín strednej Európy v kontexte energetickej politiky EÚ.

CEEC

Pozvánka Alexandra Dulebu: CEEC 2015

10. novembra 2015 Energetika všeobecne, Aktuality

Bezprostredným podnetom na zorganizovanie prvého ročníka tejto konferencie bola plynová kríza v roku 2006. Vláda SR v tom čase začala pripravovať dlhodobú stratégiu energetickej bezpečnosti a my sme sa rozhodli, že bude prospešné, keď vznikne konferenčné fórum, ktoré zapojí do diskusie širší okruh odbornej verejnosti.

Alena Vitásková, predsedníčka českého Energetického regulačného úradu.

Vitásková: Európska energetika potrebuje vyššiu harmonizáciu

2. novembra 2015 Energetika všeobecne, Aktuality

V dňoch 22. – 24. novembra sa v bratislavskom DoubleTree by Hilton uskutoční už 9. ročník Stredoeurópskej energetickej konferencie (CEEC 2015). Konferencia je prestížnou medzinárodnou platformou pre pravidelnú diskusiu vedúcich predstaviteľov energetického sektora o kľúčových otázkach energetickej politiky a bezpečnosti krajín strednej Európy v kontexte energetickej politiky EÚ.

Odporúčame