Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slnečná energia solárny panel OZE
Ilustračné foto FreeDigitalPhotos.net
25. septembra 2017 10:24 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Švajčiari kupujú americkú firmu GE Industrial Solutions

Švajčiarsky producent technológií pre energetiku očakáva, že akvizícia mu umožní v priebehu piatich rokov dosiahnuť v oblasti nákladov úspory zhruba 200 mil. USD ročne.

Švajčiarska spoločnosť ABB, ktorá je producentom technológii pre energetiku, oznámila, že od amerického konglomerátu General Electric kupuje jeho divíziu GE Industrial Solutions za 2,6 mld. USD. ABB, ktorá o tom informovala v pondelok na svojej internetovej stránke, očakáva, že v priebehu piatich rokov dosiahne vďaka synergii v oblasti nákladov úspory v sume približne 200 mil. USD ročne.

„S GE Industrial Solutions rozšírime náš prístup na atraktívny severoamerický trh,“ uviedol generálny riaditeľ ABB Ulrich Spiesshofer. GE Industrial Solutions má vo svete zhruba 13 500 zamestnancov a v minulom roku firma dosiahla tržby v sume približne 2,7 mld. USD.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame