Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stredoslovenskú energetiku povedie nový riaditeľ

SSE
Sídlo Stredoslovenskej energetiky endorfine.sk

Novým generálnym riaditeľom sa stane Stanislav Coufal

Stredoslovenská energetika (SSE) bude mať od decembra tohto roka nového generálneho riaditeľa. Stane sa ním Stanislav Coufal. Vo funkcii vystrieda Vladimíra Valacha. „Najvyššia výkonná manažérska pozícia v SSE mi dáva možnosť odovzdať rokmi získané skúsenosti nielen z energetiky, ale aj z iných druhov biznisu. SSE vnímam ako dobre etablovanú spoločnosť so skúseným kolektívom ľudí. Napriek zmenám, ktoré sa za posledné roky vo firme udiali je rozhodne na čom stavať,“ povedal novozvolený riaditeľ Coufal.

Stredoslovenská energetika pôsobí na trhu už 90 rokov a dodáva energie vyše 700 tisíc zákazníkom. Okrem elektriny dodáva aj zemný plyn. Koncom minulého roka do spoločnosti vstúpila česká spoločnosť Energetický a průmyslový holding, ktorý odkúpil 49-percentný podiel od francúzskej spoločnosti Electricité de France. Zvyšný 51-percentný podiel vlastní štát prostredníctvom Ministerstva hospodárstva SR.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SITADátum 27. novembra 2014 14:36

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...