Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Plyn ceny energií
Ilustračné foto pixabay.com
7. júna 2016 14:58 PlynSpotrebiteľ od vEnergetike.skSSE

Stredoslovenskí energetici znižujú ceny plynu

Spoločnosť Stredoslovenská energetika zareagovala na pokles regulovanej ceny plynu a premietla znížené ceny do svojej ponuky. Všetci naši zákazníci majú od 4. júla 2016 k dispozícii nové cenníky aj so zľavou až do výšky 9%. Zákazníci tak stále môžu získať plyn za výhodnejších podmienok ako ponúka tradičný dodávateľ SPP.

Zákazník má možnosť vybrať si dĺžku viazanosti zmluvy, a tým sa zároveň rozhodne akú zľavu na plyn od SSE dostane. Pri viazanosti na rok je výška zľavy 2%, pri viazanosti na dva roky je to už 6%. Pokiaľ sa zákazník rozhodne pre trojročný kontrakt je výška zľavy už avizovaných 9%. Cenníky na dodávku plynu platné od 4. júla 2016 sú pre našich zákazníkov  dostupné na web stránke spoločnosti.

Znížená cena sa automaticky prejaví u všetkých našich zákazníkov, ktorý plyn od SSE už odoberajú. Zákazník nemusí požiadať o zmenu ceny v jeho tarife. SSE novú cenu upraví automaticky.

Ak sa zákazník, ktorý zatiaľ výhodnejší plyn od SSE nevyužíva, rozhodne pre našu ponuku, stačí, aby nás kontaktoval prostredníctvom call centra, kde získa všetky potrebné informácie, resp. na web stránke SSE , kde nájde potrebné tlačivá pre zmenu dodávateľa. Celý proces vybaví SSE na základe splnomocnenia a prechod tak prebehne bez akýchkoľvek problémov.

Navyše, zákazník, ktorý využíva elektrinu od SSE, získa výhodnú kombináciu spolu s plynom, a tým dostane energie pod jednu strechu a od jedného dodávateľa.

SSE dodáva energiu (elektrinu a plyn) pre život a podnikanie viac ako 700 000 zákazníkom. Na energetickom trhu pôsobí už viac ako 90 rokov. Budovaním nových pripojení, investovaním a podporou celospoločenských záujmov prispieva k ďalšiemu ekonomickému rozvoju regiónu.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame