Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
SSE D
Lietavská svinná LOM sse-d
5. februára 2018 13:22 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skvEnergetike.sk/SSE-D

Stredoslovenská energetika – Distribúcia mení svoje meno

Od marca sa bude spoločnosť volať Stredoslovenská distribučná.

Spoločnosť Stredoslovenská energetika – Distribúcia (SSE-D) sa od marca tohto roku bude volať už inak. Premenuje sa na Stredoslovenskú distribučnú. „Už pred niekoľkými rokmi sme podľa požiadaviek legislatívy oddelili distribučnú spoločnosť SSE-D od Stredoslovenskej energetiky (SSE), ktorá sa venuje obchodu. Naša spoločnosť v regióne stredného Slovenska bezpečne a spoľahlivo distribuuje elektrinu svojim odberateľom. Touto zmenou sa snažíme v ich očiach zvýšiť povedomie o našich aktivitách a dosiahnuť stav, aby vedeli vždy jednoznačne určiť s akou požiadavkou sa môžu na našu spoločnosť obrátiť,“ zdôvodnil strategický krok generálny riaditeľ SSE-D Marek Štrpka.

Aj logo a doména

S menom zmenia stredoslovenskí energetici aj logo a internetovú doménu. „Hlavným dôvodom týchto zmien je snaha o posilnenie vlastnej identity,“ zdôraznil hovorca SSE-D Miroslav Gejdoš. Energetici zdôrazňujú, že spoločnosť bude poskytovať svoje služby naďalej v štandardnom rozsahu a režime. Zmena obchodného mena, loga a internetovej adresy nebude mať žiadny vplyv na vzťahy so zákazníkmi a partnermi.

„V zmenách vidíme aj praktické výhody. Názov bude kratší, ľahšie zapamätateľný, logo bude jednoduchšie a dôjde tiež k zosúladeniu nášho názvu s ostatnými prevádzkovateľmi regionálnych distribučných sústav na Slovensku,“ dodal Štrpka.

Príde informačná kampaň

Spoločnosť plánuje v súvislosti s uvedenými zmenami v dostatočnom predstihu aj informačnú kampaň. „Všetky dôležité informácie bude postupne zverejňovať na svojej internetovej stránke www.sse-d.sk a od 1. marca na novej stránke www.ssd.sk. Pôvodná adresa však zostane aktívna aj po tomto dátume. Jej návštevníkov automaticky presmeruje na nové webové sídlo,“ konštatoval Gejdoš.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Uhlie bane

Uhlie pomaly končí, tvrdí analytička

26. marca 2019 Elektrina, Aktuality

Útlm výroby uhoľnej energie sa výrazne prejavuje aj na cene komodity. Kým v januári 2011 cena uhlia dosahovala 139 amerických dolárov za metrickú tonu, v súčasnosti sa pohybuje na úrovni 90 dolárov.

Odporúčame