Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
SPP
Ilustračné foto. SITA
9. júla 2018 14:09 PlynSpotrebiteľ od vEnergetike.skSPP

SPP prichádza so zľavou na elektrinu vo výške 12 %

Domácnosť s elektrickým vykurovaním vďaka tomu môže ročne ušetriť viac ako 100 eur.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP), ktorý už šesť rokov spoľahlivo dodáva do viac ako 180 000 odberných miest aj elektrickú energiu, prichádza so zľavou na elektrinu vo výške 12 %. Domácnosť s elektrickým vykurovaním vďaka tomu môže ročne ušetriť viac ako 100 €.

Zákazníci zo segmentu domácností, ktorí sa rozhodnú pre odber plynu aj elektriny od SPP, získajú teraz zľavu na elektrinu vo výške až 12 %. V prípade, ak sa zákazníci rozhodnú len pre odber elektriny, získajú zľavu 6 %. V oboch prípadoch SPP svojim zákazníkom garantuje dohodnutú cenu prvých 12 mesiacov. Aj po tomto termíne bude cena elektriny pre zákazníkov SPP výhodnejšia v porovnaní s tradičnými dodávateľmi.

SPP tiež pripravil pre svojich zákazníkov súťaž, v rámci ktorej budú môcť vyhrať palivové karty na čerpacie stanice v hodnote 90 eur. V hre je až 30 palivových kariet.

Zákazníci, ktorí uzavrú zmluvu na odber elektriny elektronicky na web stránke SPP sú v hre o SMART sady na jednoduché ovládanie osvetlenia v domácnosti na diaľku. Môžu si tak v praxi vyskúšať SMARTHOME technológie od SPP a začať s budovaním svojej inteligentnej domácnosti.

Príklad možných úspor so zľavou od SPP:
Tarifa D2 (spotreba 2,2 MWh/rok) 18 €
Ohrev vody (spotreba 2 MWh/rok v slabej, 2 MWh/rok v silnej prevádzke) 27 €
Vykurovanie (spotreba 12 MWh/rok v slabej a 1 MWh/rok v silnej prevádzke) 107 €

Výpočet je len orientačný a vzťahuje sa na región stredného Slovenska.

Zákazníci SPP môžu aktuálnu ponuku využiť až do 31. augusta 2018. Podrobné informácie o produkte sú zverejnené na webovej stránke SPP www.spp.sk. Potrebné informácie je možné získať aj na Zákazníckej linke SPP 0850 111 363 v pracovných dňoch od 7.00 do 20.00 h, prostredníctvom facebookového profilu Vaše SPP, Web chatu SPP, alebo v ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) je najväčším dodávateľom energií na Slovensku, ktorý v oblasti dodávky plynu priamo nadväzuje na viac ako 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 úspešne pôsobí aj na trhu dodávky elektriny. Celkovo využíva spoľahlivé dodávky energií a ďalšie energetické služby SPP viac ako 1,3 milióna zákazníkov. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SPP CNG, s.r.o., ktorá na Slovensku v súčasnosti prevádzkuje 9 verejných plniacich staníc, podporuje rozvoj využívania stlačeného zemného plynu (CNG) v doprave ako ekologickej alternatívy k tradičným palivám. Aktivity v oblasti spoločenskej zodpovednosti realizuje prostredníctvom EkoFondu, n. f. a Nadácie SPP. Od roku 2014 je vlastníkom 100 % akcií spoločnosti Slovenská republika, ktorá svoje akcionárske práva vykonáva prostredníctvom Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame