Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
RWE
Ilustračné foto flickriver.com
17. marca 2014 8:57 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Spoločnosť RWE chce predať svoju divíziu RWE Dea

Nemecká spoločnosť RWE má v pláne predať spoločnosti LetterOne svoju divíziu RWE Dea AG za zhruba 5,1 mld. eur.

Nemecká spoločnosť RWE má v pláne predať spoločnosti LetterOne svoju divíziu RWE Dea AG, ktorá sa zaoberá prieskumom a výrobou ropy a zemného plynu. Hodnota transakcie by mala byť približne 5,1 mld. eur. Spoločnosť už minulý rok oznámila, že skúma možnosti, ako túto spoločnosť predať. Nemecká energetická firma uviedla, že tento krok zníži tlak na budúce kapitálové výdavky firmy a zlepší jej finančnú situáciu. Z nedeľného stanoviska RWE vyplýva, že obidve spoločnosti sa dohodli na „hlavných podmienkach“ a ďalšie podrobnosti poskytnú v krátkom čase. Celú transakciu musí ešte schváliť dozorná rada spoločnosti RWE a taktiež regulačné orgány vo viacerých krajinách.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies