Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Peniaze
Ilustračné foto SITA
26. apríla 2013 0:00 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skSITA

Spoločnosť Magna E.A. sa vlani dostala do čiernych čísel

Spoločnosť Magna, E.A., s.r.o., ktorá patrí medzi alternatívnych dodávateľov energií na Slovensku, dosiahla v minulom roku tržby z predaja tovaru vo výške 54,3 mil. eur. V medziročnom porovnaní to predstavuje nárast o takmer 80 %. Ako vyplýva zo zverejnených informácií, firma dosiahla čistý zisk na úrovni 808 tisíc eur, pričom v predchádzajúcom roku podnik evidoval stratu v objeme takmer 62 tisíc eur.

Spoločnosť Magna E.A. je jedným z nových obchodníkov na energetickom trhu. Firma dodáva elektrinu od roku 2007, je držiteľom licencie Úradu pre reguláciu sieťových odvetví pre podnikanie v energetike v oblasti dodávky elektriny aj plynu. Ako informuje spoločnosť na svojej internetovej stránke, v súčasnosti má viac ako 8 tisíc klientov, z toho približne 5 tisíc domácností. Od roku 2011 dodáva spoločnosť aj zemný plyn.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame