Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto
Otvorenie prvej predajne Fresh Corner na čerpacej stanici Slovnaft v Záhorskej Bystrici. Slovnaft
22. júla 2015 14:43 Ropa a pohonné látkySpotrebiteľ od SlovnaftSITA

Slovnaft vynovuje svoje čerpačky. Ponúkne viac občerstvenia.

Predajne Fresh Corner ponúknu výrobky a služby, ako sú káva, čerstvé bagety, pečivo a potraviny každodennej spotreby.

Spoločnosť Slovnaft otvorila na svojej čerpacej stanici v Záhorskej Bystrici novú predajňu Fresh Corner. V rámci tejto koncepcie sa Slovnaft zameriava na ponuku kávy, občerstvenia a potravín, ktoré sú prispôsobené aktuálnym požiadavkám zákazníkov. V najbližších dňoch Slovnaft predstaví nové predajne aj na ďalších dvoch čerpacích staniciach na Slovensku.

Predajňa Fresh Corner ponúka kvalitné výrobky a služby, ako sú káva, čerstvé bagety, pečivo a potraviny každodennej spotreby. S novým dizajnom predajne a ponúkaným sortimentom chce Slovnaft umožniť svojim zákazníkom pohodlný nákup. „Chceme byť nielen jednotkou v predaji palív, ale aj významným maloobchodným predajcom, a zároveň ďalej zlepšovať naše služby. Naším ďalším zámerom je ponúknuť na čerpacích staniciach Slovnaft sortiment produktov od domácich výrobcov,“ uviedla členka predstavenstva a riaditeľka Maloobchodu spoločnosti SLOVNAFT, a.s. Timea Reicher.

Nový koncept sa ešte tento mesiac predstaví aj na čerpacích staniciach v Lučenci a Vyšnom Kubíne. Skupina MOL ho uvádza aj na ďalších trhoch, kde pôsobí – čerpacie stanice s novou predajňou už otvorila v Maďarsku a v Srbsku a tento mesiac ho predstaví aj v Českej republike.

„Tak ako množstvo iných spoločností na vyspelých trhoch, sme sa aj my ponukou pestrejšieho sortimentu výrobkov a služieb zamerali na zlepšovanie zákazníckych skúseností pre návštevníkov našich čerpacích staníc. Naším cieľom je byť prvou voľbou pre zákazníkov nielen v predaji palív, ale aj tovarov každodennej potreby,“ uviedol Lars Höglund, senior viceprezident Skupiny MOL pre maloobchod.

Novinkou v ponuke čerpacích staníc Slovnaft s predajňou Fresh Corner je sortiment produktov každodennej spotreby, napríklad pekárenských alebo mliečnych výrobkov. Pri ich uvedení budú však dôležité potreby zákazníkov v závislosti od umiestnenia čerpacej stanice. Slovnaft preto zohľadní odlišné očakávania klientov smerom k ponuke na čerpacích staniciach na diaľniciach, tranzitných ťahoch, vo vnútri miest či vo vidieckych oblastiach.

Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje sieť 213 čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame