Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovnaft benzín motorová nafta pohonné látky čerpacia stanica
Čerpacia stanica pri Štrbe slovnaft.sk
12. septembra 2014 12:57 Ropa a pohonné látkySpotrebiteľ od vEnergetikeSITA

Slovnaft otvoril svoju 213 čerpaciu stanicu

Motoristi tak už môžu tankovať aj na diaľnici D1 pri Štrbe.

Najväčší prevádzkovateľ čerpačiek na Slovensku, spoločnosť Slovnaft, otvoril ďalšiu pumpu. Čerpaciu stanicu nájdu motoristi na diaľnici D1 medzi Popradom a Ružomberkom pri obci Štrba. Počet čerpacích staníc Slovnaft na Slovensku sa tak rozšíril na 213. „Čerpacia stanica Slovnaft Štrba ponúkne motoristom nielen náš úplný sortiment palív vrátane prémiovej značky EVO, ale aj reštauráciu Corner. Našim cieľom je stať sa najlepšie vnímanou značkou v maloobchode a vytvárať prvotriednu zákaznícku skúsenosť,” uviedol riaditeľ útvaru Maloobchod spoločnosti Slovnaft Radoslav Švec.

Nová čerpacia stanica Slovnaft na najvyššie položenom diaľničnom odpočívadle Štrba ponúkne motoristom kompletný sortiment palív. Nachádzajú sa na nej štyri obojstranné výdajné stojany, vrátane samostatného stojanu pre kamióny. Čerpačka bude otvorená 24 hodín denne.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame