Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Slovnaft
3. marca 2015 14:58 Ropa a pohonné látkyAktuality od SlovnaftSITA

Slovnaft opäť dáva šancu mladým ľuďom na zamestnanie

– ročný platený program je určený čerstvým absolventom vysokých škôl a univerzít, alebo absolventom s maximálne ročnou praxou

– po skončení programu GROWWW môžu jeho absolventi získať trvalé pracovné miesto v Skupine SLOVNAFT

– Skupina SLOVNAFT plánuje prijať mladých ľudí celkovo na 44 pracovných miest

Skupina SLOVNAFT ponúka aj tento rok absolventom vysokých škôl a univerzít možnosť zamestnania v jednej z najväčších slovenských spoločností. Prostredníctvom absolventského programu GROWWW prijme 44 mladých ľudí vo svojich spoločnostiach Slovnaft a Slovnaft Montáže a opravy. Záujemcovia môžu posielať svoje žiadosti na adresu growww2015@slovnaft.sk najneskôr do 8. apríla 2015.

Program GROWWW2015 ponúka príležitosť čerstvým absolventom vysokých škôl a univerzít alebo absolventom s maximálne ročnou praxou, ktorí sú orientovaní na výsledky, vedia pracovať v tíme a chcú sa rozvíjať a využívať svoju kreativitu v dynamickom prostredí Skupiny SLOVNAFT. Počas rok trvajúceho programu získa jeho účastník širší prehľad o fungovaní spoločností Slovnaft v rámci Skupiny MOL, ktorý je výborným odrazovým mostíkom pre ďalšiu úspešnú kariéru.

„Podpora talentovaných mladých ľudí patrí k najdôležitejším prioritám Skupiny SLOVNAFT. Chceme dať príležitosť osobného aj kariérneho rastu absolventom viacerých odborov – od chemikov, informatikov až po ekonómov. O úspešnosti programu GROWWW počas jeho posledných ôsmich ročníkov svedčí aj vysoký záujem uchádzačov, vlani sa k nám prihlásilo viac ako 850 mladých záujemcov o prácu,“ uviedla Erika Burianová, riaditeľka Ľudských zdrojov spoločnosti Slovnaft.

Slovnaft v aktuálnom ročníku ponúka absolventom prácu v oblasti rafinérskej výroby, pri predaji hotových produktov, financií, informatiky a ďalších oblastí. Spoločnosť plánuje prijať mladých ľudí celkovo na 44 pracovných miest.

Výberový proces do programu sa skladá z rôznych hodnotiacich nástrojov, ako napríklad on-line jazykové a osobnostné testy alebo osobné pohovory. Absolventom, ktorí v tomto náročnom výberovom procese obstoja najlepšie, ponúkne Slovnaft pozíciu v ročnom programe GROWWW2015. Úspešné absolvovanie programu môže viesť k ponuke trvalého pracovného miesta.

Viac informácií o programe, spôsobe registrácie a obsadzovaných pozíciách sa nachádza na stránke www.slovnaft.sk/growww a na https://www.linkedin.com/company/mol-group.

Od roku 2007 sa v Slovnafte do programu GROWWW zapojilo takmer 250 absolventov, absolútna väčšina z nich zostala v spoločnosti pracovať aj po uplynutí ročného absolventského programu.

O Skupine SLOVNAFT

Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies