Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovnaft
Predajňa Fresh Corner
21. decembra 2017 14:01 Ropa a pohonné látkyAktuality od vEnergetike.skvEnergetike.sk

Slovnaft naďalej modernizuje svoje čerpačky

Nový koncept občerstvenia Fresh Corner je k dispozícii už na 113 čerpacích staniciach.

Slovnaft pokračuje v modernizácii svojich čerpacích staníc. Nový koncept občerstvenia Fresh Corner, ktorý okrem iného prináša kvalitnú kávu a rýchle občerstvenie pre ľudí na cestách, je k dispozícii už na 113 čerpacích staniciach. „Počas uplynulého roka tak pribudlo 55 nových predajní,“ uviedol pre portál vEnergetike.sk hovorca Slovnaftu Anton Molnár s tým, že na budúci rok bude modernizácia pokračovať, otvoriť by sa malo celkovo 65 nových predajní.

Aj reštaurácie

Bratislavská rafinéria taktiež začala s rekonštrukciou svojich reštaurácií. Novú ponuku v novom šate reštaurácie môžu motoristi vyskúšať na čerpacej stanici Bratislava Vajnory. „S modernizáciou predajní a reštaurácií bude Slovnaft pokračovať aj v roku 2018,“ dodal Molnár. Moderné reštaurácie sú súčasťou 17 čerpacích staníc. Nové priestory, ktoré ponúknu viac komfortu, ako aj inovovanú ponuku jedál si môžu už v súčasnosti vyskúšať zákazníci na čerpacích staniciach Bratislava Vajnory, Budča v oboch smeroch alebo Ivachnová. Vychutnať si môžu teplé polievky, burgre či širokú ponuku hlavných jedál. Súčasťou ponuky sú aj raňajky, šaláty či sladké jedlá.

Už dva roky

Moderné predajne Fresh Corner s ponukou čerstvej kávy, na mieste dopekaného sladkého a slaného pečiva a rýchleho občerstvenia sú zákazníkom k dispozícii už od polovice roka 2015. Ponuka sa postupne rozšírila o čerstvé zeleninové či ovocné šaláty alebo zdravé nápoje známe ako smoothies. „Komfort cestujúcich, najmä rodín s deťmi zase zvýšili detské kútiky,“ doplnil Molnár.

Hot-dogy a káva

„Na nový štandard občerstvenia si naši zákazníci zvykli mimoriadne rýchlo. Motoristi oceňujú najmä hot-dogy a chutnú kávu. Zaznamenali sme výrazný nárast jej predaja a Slovnaft preto v súčasnosti nie je len najväčšou sieťou čerpacích staníc, ale zrejme aj najväčším predajcom kávy na Slovensku,“ povedala riaditeľka maloobchodu Timea Reicher.

Koniec o dva roky

V súčasnosti sú Fresh Corner predajne na všetkých typoch čerpacích staníc, tak na diaľničných, tranzitných alebo mestských. Ostatné Fresh Corner otvoril Slovnaft v Novom Smokovci a v Sobranciach. Celá rekonštrukcia by mala byť ukončená v roku 2019, keď by mal byť Fresh Corner súčasťou väčšiny čerpacích staníc Slovnaft.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame