Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto
Ilustračné foto FreeDigitalPhotos.net
21. apríla 2014 16:51 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Slováci pomôžu Vietnamu s obnoviteľnými zdrojmi

Slovenská firma Educa Consulting pripravuje projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov s vietnamskou spoločnosťou SVA Financial Group.

Slovenská firma Educa Consulting sa podieľa na príprave energetických projektov vo Vietname. S vietnamskou firmou SVA Financial Group pripravuje projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. „Nášmu vietnamskému partnerovi sme napríklad ponúkli pomoc pri riešení legislatívy v oblasti obnoviteľných zdrojov, praktický pohľad a získané skúsenosti zo Slovenskej republiky ako aj pomoc pri hľadaní investorov,“ informovala Ľudmila Záhorská zo spoločnosti Educa Consulting. O aké projekty vo Vietname pôjde, spoločnosť nespresnila. Chce však v ázijskej krajine využiť skúsenosti pri realizácii bioplynových a fotovoltaických elektrární.

Spoločnosť Educa Consulting, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008. Venuje sa projektovaniu zariadení obnoviteľných zdrojov energií a kogeneračných jednotiek. Poskytuje tiež komplexné služby v oblasti servisu a prevádzky bioplynových staníc. V Chorvátsku pripravuje výstavbu bioplynovej stanice s inštalovaným výkonom jeden megawatt. Podľa výpisu z Obchodného registra SR je spoločníkom vo firme jedna fyzická osoba s trvalým bydliskom v Senci.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame