Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slováci pomôžu Vietnamu s obnoviteľnými zdrojmi

Ilustračné foto
Ilustračné foto FreeDigitalPhotos.net

Slovenská firma Educa Consulting pripravuje projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov s vietnamskou spoločnosťou SVA Financial Group.

Slovenská firma Educa Consulting sa podieľa na príprave energetických projektov vo Vietname. S vietnamskou firmou SVA Financial Group pripravuje projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. „Nášmu vietnamskému partnerovi sme napríklad ponúkli pomoc pri riešení legislatívy v oblasti obnoviteľných zdrojov, praktický pohľad a získané skúsenosti zo Slovenskej republiky ako aj pomoc pri hľadaní investorov,“ informovala Ľudmila Záhorská zo spoločnosti Educa Consulting. O aké projekty vo Vietname pôjde, spoločnosť nespresnila. Chce však v ázijskej krajine využiť skúsenosti pri realizácii bioplynových a fotovoltaických elektrární.

Spoločnosť Educa Consulting, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008. Venuje sa projektovaniu zariadení obnoviteľných zdrojov energií a kogeneračných jednotiek. Poskytuje tiež komplexné služby v oblasti servisu a prevádzky bioplynových staníc. V Chorvátsku pripravuje výstavbu bioplynovej stanice s inštalovaným výkonom jeden megawatt. Podľa výpisu z Obchodného registra SR je spoločníkom vo firme jedna fyzická osoba s trvalým bydliskom v Senci.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 21. apríla 2014 16:51

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...