Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
MOL
Ilustračné foto SITA/AP
12. februára 2015 11:22 Ropa a pohonné látkyAktuality od MOLSITA

Skupina MOL získala ocenenie za zamestnávateľskú značku

Skupina MOL získala medzinárodnú cenu HR Distinction Award v kategórii Zamestnávateľská značka Úspešná značka spoločnosti ako príťažlivého zamestnávateľa môže zlepšiť hospodárske výsledky.

Skupina MOL, popredná medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť, získala prestížnu cenu HR Distinction Award v kategórii Zamestnávateľská značka. Ocenenie potvrdzuje, že Skupina MOL si pri nábore nových zamestnancov vybudovala postavenie zamestnávateľa prvej voľby. Predstavitelia Skupiny MOL prevzali ocenenie na výročnom galavečere HR Distinction Awards v britskom Birminghame.

„Cena HR Distinction Award v kategórii Zamestnávateľská značka je pre nás veľkým uznaním. Od roku 2012, keď sa útvar Ľudských zdrojov Skupiny MOL posunul na novú úroveň, dokázal náš medzinárodný tím vybudovať jednotnú značku Skupiny MOL ako atraktívneho zamestnávateľa a vytvoril v tejto oblasti novú úspešnú firemnú identitu,“ povedala Zdravka Demeter Bubalo, viceprezidentka pre Ľudské zdroje Skupiny MOL.

Cieľom projektu Skupiny MOL pri budovaní zamestnávateľskej značky bolo informovať o svojej atraktívnosti na trhu práce, a prispieť aj týmto spôsobom k zlepšeniu obchodných výsledkov spoločnosti. Skupina MOL má ambíciu stať sa vždy zamestnávateľom prvej voľby a vyberať si z uchádzačov o zamestnanie tých najlepších. Vo svojich medzinárodných programoch Uppp, Growww a Freshhh, orientovaných na získavanie talentov, Skupina MOL komunikuje reálne úspešné príbehy, pričom využíva aj virálne prístupy a sociálne médiá.

Porota HR Distinction Awards konštatovala, že „vybudovaním jednotnej medzinárodnej metriky Ľudské zdroje Skupiny MOL podporujú úspešnou zamestnávateľskou značkou stratégiu Skupiny MOL.“

HR Distinction Awards je medzinárodným ocenením prístupu spoločností k vytváraniu inovatívnych stratégií v oblasti ľudských zdrojov, orientovaných na zvýšenie výkonnosti a celkového obchodného rastu spoločnosti. Kritériá ocenenia hodnotia výsledky manažmentu ľudských zdrojov pri zabezpečovaní najlepších ľudí na správne miesta a používaní správnych nástrojov riadenia ľudských zdrojov pri zvyšovaní výkonnosti spoločnosti.

O Skupine MOL

Skupina MOL je integrovaná, nezávislá, medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť, so sídlom v Budapešti v Maďarsku. Pôsobí vo viac ako 40 krajinách a zamestnáva takmer 29.000 ľudí po celom svete. Ťažobné a výrobné aktivity spoločnosti vychádzajú z viac než 75 ročných skúseností v oblasti uhľovodíkov. V súčasnosti má Skupina výrobné aktivity v 8 krajinách a ťažobné aktíva v 13 krajinách. Skupina prevádzkuje v rámci integrovaného riadenia dodávateľského reťazca štyri rafinérie a dva petrochemické závody v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvátsku. Skupina MOL tiež vlastní sieť viac ako 1700 čerpacích staníc v 11 krajinách naprieč strednou a juhovýchodnou Európou.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame