Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rafinéria MOL
Rafinéria MOL mol.hu
4. novembra 2016 12:54 Ropa a pohonné látkyAktuality od vEnergetike.skSITA

Skupina MOL s hrubým ziskom 590 miliónov dolárov

Produkcia ropy a plynu spoločnosťou MOL počas júla až septembra medziročne stúpla o 6 percent na 107 tis. barelov ropného ekvivalentu denne.

Maďarská ropná a plynárenská skupina MOL v treťom štvrťroku dosiahla zisk pred zdanením, úrokmi a odpismi očistený o náklady súvisiace s precenením zásob (clean CCS EBITDA) v sume 590 mil. USD. Za január až september bol tento zisk na úrovni 1,68 mld. USD. Skupina MOL preto plánuje za celý rok 2016 dosiahnuť EBITDA po očistení o náklady súvisiace s precenením zásob v objeme 2,2 mld. USD. Spoločnosť o tom informovala v piatok na svojej internetovej stránke.

Produkcia ropy a plynu spoločnosti MOL počas júla až septembra bola na úrovni 107 tis. barelov ropného ekvivalentu denne. V porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka to bol rast o 6 percent, k čomu prispelo hlavne zvýšenie ťažby ropy. Za obdobie januára až septembra dosiahla produkcia ropy a plynu v priemere 110 tis. barelov ropného ekvivalentu denne.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies