Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ceny graf
Ilustračné foto renjith krishnan/FreeDigitalPhotos.net
15. júna 2016 17:50 Nezaradené od vEnergetike.skSITA

Skalický výrobca kotlov vlani preinvestoval vyše 4 milióny eur

Spoločnosť Protherm Production vyrobila v skalickom závode v minulom roku vyše 374 tis. kotlov.

Skalická spoločnosť Protherm Production, ktorá sa zaoberá výrobou kotlov, preinvestovala v minulom roku 4,3 mil. eur. Tieto prostriedky podľa firmy smerovali do nových liniek a začiatku výroby stacionárnych kondenzačných kotlov. Okrem toho viac ako 1 mil. eur spoločnosť preinvestovala do modernizácie testovacieho centra.

V tomto roku plánuje podnik, ktorý vlani vyrobil vyše 374 tis. kotlov, preinvestovať ďalších 6 mil. eur. Podľa manažérky pre ľudské zdroje spoločnosti Zuzany Šimoničovej majú prejsť zásadnou rekonštrukciou vstupné priestory závodu. Investície pôjdu aj do vývoja nových produktov a dokončiť sa má tiež posledná fáza modernizácie testovacieho centra.

Spoločnosť Protherm Production zo Skalice je členom medzinárodného koncernu Vaillant Group, ktorý sídli v nemeckom Remscheide a vyrába vykurovacie technológie značiek Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bulex, DemirDöküm, Glow Worm a Hermann. Závod v Skalici vyrába kotly pre trhy v 24 krajinách Európy, Ázie aj Afriky. Momentálne má závod zhruba 480 zamestnancov.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies