Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Seps
Ilustračné foto/SEPS SEPS
30. októbra 2013 7:29 ElektrinaAktuality od SEPSSITA

SEPS vyhlásila tender na obstaranie podporných služieb

Dňa 29.10.2013 spoločnosť Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vyhlásila interné výberové konanie na obstaranie podporných služieb na rok 2014. Všetky potrebné údaje a dokumenty boli zverejnené na webovom sídle spoločnosti www.sepsas.sk.

Interné výberové konanie na obstaranie podporných služieb bude prebiehať v 4 kolách, v ktorých sa budú postupne obstarávať jednotlivé druhy PpS.

Ukončenie podávania ponúk do I. kola výberového konania je 14.11.2013 o 09:30 hod. V I. kole budú obstarávané podporné služby Primárna regulácia činného výkonu, Terciárna regulácia činného výkonu trojminútová kladná a Terciárna regulácia činného výkonu trojminútová záporná.

Ukončenie podávania ponúk do II. kola výberového konania je 22.11.2013 o 09:30 hod. V II. kole bude obstarávaná podporná služba Sekundárna regulácia činného výkonu.

Ukončenie podávania ponúk do III. kola výberového konania je 02.12.2013 o 09:30 hod. V III. kole budú obstarávané podporné služby Terciárna regulácia činného výkonu desaťminútová záporná, Terciárna regulácia činného výkonu tridsaťminútová kladná a podporná služba Zníženie odberu.

Ukončenie podávania ponúk do IV. kola výberového konania je 10.12.2013 o 09:30 hod. V IV. kole budú obstarávané podporné služby Terciárna regulácia činného výkonu desaťminútová kladná, Terciárna regulácia činného výkonu tridsaťminútová záporná a podporná služba Zvýšenie odberu.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Fuelcng SPP

Testovacie jazdy ukázali výhodnosť paliva LNG

10. decembra 2018 Plyn, Aktuality

SPP uskutočnil emisné testy a testovacie jazdy nákladných ťahačov na LNG. Zrealizované testovacie jazdy ukázali podľa manažéra projektu fuelCNG Petra Mozoláka ekonomickú výhodnosť použitia skvapalneného zemného plynu v nákladnej doprave.

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies