Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Twinlogy
Zdroj: TWINLOGY
18. októbra 2017 8:00 Energetika všeobecneSpotrebiteľ od vEnergetike.skTWINLOGY

S TWINLOGY BUDETE AJ VY ROZUMIEŤ ENERGETIKE

Energetika ako konverzačná téma nie je práve ice-breaker. Niekoho okamžite napadne situácia ako mu niekto zvonil pri dverách, s cieľom „len„ si pozrieť jeho faktúry a pri tom vtláčal do ruky novú zmluvu s dodávateľom, ktorého názov zámerne zamlčal alebo skomolil.

U veľkej časti populácie téma energií dlhodobo vyvoláva skôr vrásky na čele – zdražovanie, záhadné a nezrozumiteľné položky vo faktúrach, prípadne to berú len ako nutnosť – veď svietiť a kúriť sa musí a nič viac ich nezaujíma.

Je nevyhnutné sa zamyslieť ako z energetiky vytvoriť  tému, ktorá ľudí osloví a ktorá neskončí len zaplatením faktúry. Prečo ľudia nesledujú aj nové trendy v energetike, tak ako napríklad v móde alebo spotrebnej elektronike?

Energetika má obrovský potenciál stať sa „trendy“ a to aj vďaka tomu, že je to jedno z najviac rastúcich odvetví, kde inovácie a nové technológie znamenajú zásadný pokrok v užívateľskom komforte a kvalite života. Nehovoriac o pozitívnych dopadoch na životné prostredie.

V TWINLOGY sledujeme Trendy a Inovácie na dennej báze a neskutočne nás to baví. Pri stretnutiach s klientmi alebo pri telefonických rozhovoroch preferujeme priateľský, ale profesionálny prístup. Komunikujeme so zákazníkmi tak, aby danej problematike naozaj porozumeli. Chceme byť partnerom, na ktorého sa klienti môžu obrátiť a pýtať sa aj tie najzákladnejšie otázky. Vyznávame jednoduchosť, priamočiarosť a hlavne férovosť. Nie je to žiadne cliché, ale náš životný štýl.

Zdroj: TWINLOGY
Naše firemné hodnoty a prístup vychádzajú z nášho každodenného fungovania. Aj my neradi stojíme v rade alebo čakáme na linke, kým si nás prevezme voľný operátor. Rovnako neklopeme na dvere a nevnucujeme naše ponuky. Prispôsobujeme sa štýlu komunikácie zákazníkov, ak niekomu vyhovuje osobné stretnutie, máme skvelých obchodníkov. Pokiaľ niekto preferuje písomnú komunikáciu, zastihne nás vždy na e-maile, sociálnych sieťach alebo WhatsApp, kde reagujeme okamžite.

Našou ambíciou je nebyť alternatívnym dodávateľom, ale dodávateľom špecialistom a partnerom. V energetike sa na nás môžete spoľahnúť a s TWINLOGY jej budete rozumieť aj Vy.

TWINLOGY, s.r.o. Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina

www.twinlogy.com

energy@twinlogy.com

Zákaznícka linka – 0850 820 777

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies