Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Twinlogy
Zdroj: TWINLOGY
18. októbra 2017 8:00 Energetika všeobecneSpotrebiteľ od vEnergetike.skTWINLOGY

S TWINLOGY BUDETE AJ VY ROZUMIEŤ ENERGETIKE

Energetika ako konverzačná téma nie je práve ice-breaker. Niekoho okamžite napadne situácia ako mu niekto zvonil pri dverách, s cieľom „len„ si pozrieť jeho faktúry a pri tom vtláčal do ruky novú zmluvu s dodávateľom, ktorého názov zámerne zamlčal alebo skomolil.

U veľkej časti populácie téma energií dlhodobo vyvoláva skôr vrásky na čele – zdražovanie, záhadné a nezrozumiteľné položky vo faktúrach, prípadne to berú len ako nutnosť – veď svietiť a kúriť sa musí a nič viac ich nezaujíma.

Je nevyhnutné sa zamyslieť ako z energetiky vytvoriť  tému, ktorá ľudí osloví a ktorá neskončí len zaplatením faktúry. Prečo ľudia nesledujú aj nové trendy v energetike, tak ako napríklad v móde alebo spotrebnej elektronike?

Energetika má obrovský potenciál stať sa „trendy“ a to aj vďaka tomu, že je to jedno z najviac rastúcich odvetví, kde inovácie a nové technológie znamenajú zásadný pokrok v užívateľskom komforte a kvalite života. Nehovoriac o pozitívnych dopadoch na životné prostredie.

V TWINLOGY sledujeme Trendy a Inovácie na dennej báze a neskutočne nás to baví. Pri stretnutiach s klientmi alebo pri telefonických rozhovoroch preferujeme priateľský, ale profesionálny prístup. Komunikujeme so zákazníkmi tak, aby danej problematike naozaj porozumeli. Chceme byť partnerom, na ktorého sa klienti môžu obrátiť a pýtať sa aj tie najzákladnejšie otázky. Vyznávame jednoduchosť, priamočiarosť a hlavne férovosť. Nie je to žiadne cliché, ale náš životný štýl.

Zdroj: TWINLOGY
Naše firemné hodnoty a prístup vychádzajú z nášho každodenného fungovania. Aj my neradi stojíme v rade alebo čakáme na linke, kým si nás prevezme voľný operátor. Rovnako neklopeme na dvere a nevnucujeme naše ponuky. Prispôsobujeme sa štýlu komunikácie zákazníkov, ak niekomu vyhovuje osobné stretnutie, máme skvelých obchodníkov. Pokiaľ niekto preferuje písomnú komunikáciu, zastihne nás vždy na e-maile, sociálnych sieťach alebo WhatsApp, kde reagujeme okamžite.

Našou ambíciou je nebyť alternatívnym dodávateľom, ale dodávateľom špecialistom a partnerom. V energetike sa na nás môžete spoľahnúť a s TWINLOGY jej budete rozumieť aj Vy.

TWINLOGY, s.r.o. Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina

www.twinlogy.com

energy@twinlogy.com

Zákaznícka linka – 0850 820 777

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame