Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Plyn ceny energií
Ilustračné foto pixabay.com
15. februára 2019 11:18 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Ružomberská nemocnica hľadá dodávateľa plynu. Pripravených má 2,5 milióna.

Vojenská nemocnica v Ružomberku chce obstarať aj elektrickú energiu.

Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – fakultná nemocnica chce obstarať zemný plyn. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky viac ako 2,5 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa. Zákazka sa nemá deliť na časti. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 14. marca 2019. Nemocnica podľa súťažných podkladov ráta so zábezpekou vo výške 127 tisíc eur.

Ružomberská nemocnica chce obstarať aj elektrickú energiu. Hodnota tejto zákazky je takmer 2,5 mil. eur bez DPH. Zákazka sa nedelí na časti a lehota na predkladanie ponúk je rovnako do 14. marca. V tomto prípade nemocnica vyžaduje zábezpeku 124 tisíc eur.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame