Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto
Ilustračné foto supakitmod/FreeDigitalPhotos.net
11. marca 2013 0:00 Ropa a pohonné látkyAktuality od vEnergetike.skSITA

Progress Trading vraj predáva ropný terminál v Trebišove

Spoločnosť Progress Trading, a.s. vraj plánuje predať svoj ropný terminál nachádzajúci sa v Trebišove. Informoval o tom český internetový portál motejlek.com. Slovenská spoločnosť Slavia Capital, ktorá vlastní vo firme Progress Trading 60-percentný podiel, však túto informáciu dementovala. „Nie,“ reagoval rezolútne pre agentúru SITA hovorca Slavie Capital Peter Benčurik na otázku, či spoločnosť Progress Trading plánuje predať svoj ropný terminál v Trebišove.

Terminál, v ktorom spoločnosť uskladňuje ropné produkty, bol uvedený do prevádzky v roku 2005. Jeho súčasná skladovacia kapacita je 14,5 tisíc metrov kubických. Akciová spoločnosť Progress Trading sa zaoberá výrobou, skladovaním a distribúciou minerálnych olejov. V roku 2006 vstúpila do spoločnosti Slavia Capital, ktorá kúpila 60-percentný podiel od švajčiarskej firmy Cheewoo Euroam.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame