Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Posledná výzva: Skupina MOL hľadá ambiciózne talenty

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. MOL

Absolventi a mladí profesionáli majú ešte do 8. apríla možnosť zapojiť sa do oceneného programu Growww a odštartovať svoju kariéru v poprednej ropnej a plynárenskej spoločnosti.

Absolventi a mladí profesionáli majú ešte do 8. apríla možnosť zapojiť sa do oceneného programu Growww a odštartovať svoju kariéru v poprednej ropnej a plynárenskej spoločnosti. Prihlasovací formulár nájdete na http://molgroup.info/growww.

Skupina MOL v rámci svojho programu Growww ponúka v 12 krajinách viac ako 200 strojárenských, ekonomických, IT, prírodovedných a spoločenskovedných pozícií. Účastníci programu GROWWW získajú nielen cenné praktické skúsenosti, ale budú riešiť aj veľa zaujímavých výziev spolu s ostatnými Growwwermi. Každý z nich bude vedený vlastným, vysokokvalifikovaným mentorom.

80% z absolventov programu Growww využilo šancu ostať aj naďalej pracovať v Skupine MOL a kariérne napredovať. 21% zamestnancov tvoria bývalí Growwweri. Pozrite si video o programe Growww a zistite, ktorý typ práce je pre vás ten najlepší:

Ak vás zaujíma, ako program hodnotia predošlí účastníci programu Growww, kliknite na:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor MOL GroupDátum 2. apríla 2015 14:41
K téme ,

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...