Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozhovory

Nafta plyn

ROZHOVOR: Podzemné zásobníky plynu vytvárajú veľký potenciál pre skladovanie energie z rôznych zdrojov

12. septembra 2016 12:21 Plyn, Aktuality

Vďaka existencii optimálnych podpovrchových horninových štruktúr patrí Slovensko k dôležitým európskym hráčom v podzemnom skladovaní zemného plynu. Najväčším prevádzkovateľom podzemných zásobníkov u nás je spoločnosť NAFTA a.s., v ktorej sa sústreďujú jedinečné poznatky a dáta získané počas viac ako 40-ročnej histórie tohto odvetvia. Práve unikátne know-how a moderné technológie predurčujú … Čítať ďalej

ZSE Energia Juraj Krajcár

ROZHOVOR: Trh s energiami sa mení

14. apríla 2016 10:24 Ostatné, Rozhovory

Ponúkať len elektrinu a plyn dnes už nestačí, zákazníci od nás očakávajú oveľa komplexnejšie služby, uviedol v rozhovore generálny riaditeľ ZSE Energia Juraj Krajcár.

SE Vojany

ROZHOVOR: S Vojanmi to myslíme vážne

14. marca 2016 11:00 Ostatné, Rozhovory

Spoločnosť Theta Energy Group plánuje v tepelnej elektrárni vo Vojanoch zmodernizovať výrobu elektriny a vybudovať technologický park zameraný na výskum, vývoj a výrobu výrobkov budúcnosti. O projekte sme sa zhovárali s generálnym riaditeľom firmy Igorom Hantuchom.

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...