Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Peniaze
Ilustračné foto Ambro/FreeDigitalPhotos.net
21. marca 2016 13:09 Energetika všeobecneSpotrebiteľ od VSESITA

Nekalé praktiky podomových predajcov sa vracajú

V poslednom období sa na Východoslovenskú energetiku obrátilo tisícky zákazníkov, ktorí sa cítili byť podvedení.

Nekalé praktiky pri podomovom predaji elektriny sú problémom už niekoľko rokov. No v poslednom období sa na nás obrátili tisícky zákazníkov, ktorí sa cítili byť podvedení. Preto pripomíname, že je dôležité overovať si poskytované informácie a totožnosť osoby, ktorá navštívi zákazníka v jeho domácnosti.

„Pre našich zákazníkov je dôležité vedieť, že už v súčasnosti nemáme v teréne podomových predajcov elektriny,“ zdôrazňuje obchodný riaditeľ Miroslav Kulla. Zákazníkov môžu navštíviť energetickí poradcovia VSE, ktorí sú ale vždy ohlásení a prichádzajú v termíne, ktorý si so zákazníkom vopred dohodli.

„Zákazníkom odporúčame, aby nás v prípade akýchkoľvek pochybností kontaktovali na bezplatnej linke Bezpečného predaja 0800 123 532,“ radí M. Kulla. Overiť si môžu, kto ich navštívil, ako aj všetky ďalšie poskytované informácie.

ENERGETICKÍ PORADCOVIA VSE:

– Zákazníkov navštevujú len naši energetickí poradcovia, ktorí si však stretnutie dohodnú vždy vopred telefonicky.

– Energetickí poradcovia v žiadnom prípade nebudú zákazníkov presviedčať na zmenu dodávateľa elektriny.

– Energetickí poradcovia nemajú dôvod pýtať si vyúčtovacie faktúry. Takéto údaje potrebné k energetickému poradenstvu majú k dispozícii.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame