Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
CEEC
Ilustračné foto. CEEC
26. októbra 2015 17:18 ElektrinaAktuality od PRSITA

Najväčšia energetická konferencia CEEC opäť v Bratislave

9. ročník medzinárodnej konferencie Energetická politika EÚ a energetická bezpečnosť strednej Európy (Central European Energy Conference – CEEC) sa bude konať v Bratislave (DoubleTree by Hilton) v dňoch 22. – 24. novembra 2015.

Konferencia CEEC už po deviaty raz vytvorí platformu pre diskusiu popredných predstaviteľov energetického sektora z regiónu strednej Európy o najdôležitejších otázkach, ktoré sú kľúčové pre ďalší vývin energetiky. Dlhodobou ambíciou konferencie je podľa riaditeľa SFPA Alexandra Dulebu „prispieť k hľadaniu lepších riešení pre energetickú politiku krajín regiónu strednej Európy a EÚ“. Význam konferencie podčiarkuje aj fakt, že už po druhýkrát sa stala súčasťou oficiálneho programu predsedníctva Vyšehradskej skupiny – v roku 2015 ju zastrešuje predsedníctvo Českej republiky.

Prečítajte si program konferencie v anglickom jazyku:

Viac informácií sa dočítate na www.ceec.sk.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame