Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovnaft stanica čerpacia benzínová pumpa
Ilustračné foto. Slovnaft
10. júna 2015 14:39 Ropa a pohonné látkySpotrebiteľ od SlovnaftSITA

Najlepší pomer ceny a kvality je na pumpách Slovnaft

Rozhodli o tom spotrebitelia v prieskume Best Buy Award, ktorý sa na Slovensku konal po prvý raz.

Sieť čerpacích staníc spoločnosti Slovnaft poskytuje na slovenskom trhu najlepší pomer ceny a kvality. Rozhodli o tom spotrebitelia v prieskume Best Buy Award, ktorý sa na Slovensku konal po prvý raz. Výsledky ankety potvrdzujú stratégiu spoločnosti, ktorá kladie spokojnosť zákazníkov na prvé miesto.

Prieskum sa uskutočnil na vzorke 1200 respondentov starších než 15 rokov. Tí odpovedali na otázku, ktorý reťazec čerpacích staníc na základe ich osobných skúseností ponúka najlepší pomer ceny a kvality na slovenskom trhu. Väčšina z opýtaných uviedla ako odpoveď Slovnaft.

„Spokojnosť zákazníkov na čerpacích staniciach Slovnaft je pre nás najdôležitejšia. Do našej maloobchodnej siete kontinuálne investujeme, aby sme im mohli ponúknuť nielen kvalitné palivá, ale aj kvalitný sortiment v predajniach a vysokú úroveň služieb,“ uviedla riaditeľka Maloobchodu SLOVNAFT, a.s., Timea Reicher.

Prieskum trhu Best Buy Award vykonáva švajčiarska organizácia ICERTIAS (International Certification Association GmbH). Jeho cieľom je uľahčiť zákazníkom hľadanie najlepšieho tovaru či služby za najvýhodnejšie ceny na miestnom i medzinárodnom trhu. Na Slovensku sa tento prieskum uskutočnil po prvý raz v apríli 2015 prostredníctvom internetového dotazníka, s využitím metódy CAWI – DEEPMA (Computer Assisted Web Interviewing – Deep Mind Awareness). Účastníci prieskumu dostali otvorené otázky bez vopred stanovených alternatív, na ktoré odpovedali na základe vlastných skúseností s ponúkanými službami či tovarom.

Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame