Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovnaft benzín motorová nafta pohonné látky čerpacia stanica
Čerpacia stanica spoločnosti Slovnaft slovnaft.sk
18. septembra 2014 9:06 Ropa a pohonné látkySpotrebiteľ od SlovnaftSITA

Na niektorých benzínkach Slovnaftu nájdete bezplatné wi-fi

Bezplatné wi-fi pripojenie na internet môžu motoristi využiť na viac ako 80 čerpacích staniciach Slovnaft.

Bezplatné wi-fi pripojenie na internet ponúka motoristom už viac ako 80 čerpacích staníc Slovnaft. Na 45 z nich je služba dostupná 24 hodín denne, na ostatných čerpacích staniciach v dobe ich otváracích hodín. Čerpacie stanice s wi-fi pokrývajú všetky regióny Slovenska, zákazníci ich nájdu nielen na diaľničných a tranzitných ťahoch, ale aj v mestách či v turistických oblastiach. Veľká časť čerpacích staníc s touto službou zároveň ponúka možnosť občerstvenia v kaviarni či v reštaurácii.

Pripojenie k bezplatnej wi-fi sieti na čerpacej stanici Slovnaft si nevyžaduje zadanie hesla, zákazníkom s mobilným zariadením alebo osobným počítačom stačí vyhľadať a pripojiť sa k sieti na čerpacej stanici. Ako predvolená sa mu následne na jeho internetovom prehliadači zobrazí stránka Slovnaftu, následne si môžu bez obmedzení prezerať internetové stránky.

„Vnímame, že potreby našich zákazníkov sa rozširujú a chceme na ne reagovať. Som presvedčený, že službu ocenia nielen zákazníci, pre ktorých je auto druhou kanceláriou, ale aj tí, ktorí na svojej ceste chcú byť v spojení so svojimi blízkymi alebo si len potrebujú zistiť rôzne informácie,” uviedol riaditeľ útvaru Maloobchod spoločnosti Slovnaft Radoslav Švec.

Čerpacie stanice Slovnaft s bezplatným wi-fi pripojením na internet sú viditeľne označené na viacerých miestach. Už z diaľky upozorní vodičov na túto službu oznam na cenovom toteme. Čerpacie stanice sú tiež označené na vstupných dverách a plagátoch pri výdajných stojanoch.

Celkovo prevádzkuje Slovnaft na Slovensku 213 čerpacích staníc.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame