Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

MINIROZHOVOR: Ukrajinci zatiaľ nereagovali na pozvanie

Hovorca spoločnosti Eustream Vahram Chuguryan
Hovorca spoločnosti Eustream Vahram Chuguryan venergetike.sk

Eustream chcel so svojimi ukrajinskými partnermi doladiť posledné detaily memoranda o porozumení o možnom riešení prepravy plynu v smere zo Slovenska na Ukrajinu. O tom ako vyzerá projekt reverzného chodu dodávok plynu sme sa rozprávali s hovorcom Eustreamu Vahramom Chuguryanom.

Ako to vyzerá s projektom reverzného chodu dodávok plynu zo Slovenska na Ukrajinu? Podpísala už slovenská strana memorandum o porozumení o možnom riešení prepravy plynu v smere zo Slovenska na Ukrajinu?

Eustream zatiaľ nepodpísal memorandum o porozumení s ukrajinskou stranou.

Potom čo, ukrajinská strana vyhlásila, že podpísala spomínané memorandum, ste sa vyjadrili, že si pozývate zástupcov ukrajinského prepravcu plynu na Slovensko. Uskutočnilo sa už toto stretnutie?

Ukrajinskí partneri zo spoločnosti Ukrtrangaz boli pozvaní do Bratislavy na záverečné dolaďovanie posledných detailov memoranda aj v kontexte najnovších udalosti na ukrajinskom plynárenskom trhu. Žiadna odpoveď z Ukrajiny zatiaľ neprišla.

Mohla zabrzdiť celý projekt súčasná politická situácia na Ukrajine?

Spoločnosť Eustream nepozná presný dôvod absencie reakcie z ukrajinskej strany

a nepovažuje za vhodné na uvedenú tému špekulovať.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 3. februára 2014 14:14

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...