Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hovorca spoločnosti Eustream Vahram Chuguryan
Hovorca spoločnosti Eustream Vahram Chuguryan venergetike.sk
3. februára 2014 14:14 OstatnéRozhovory od vEnergetike.skSITA

MINIROZHOVOR: Ukrajinci zatiaľ nereagovali na pozvanie

Eustream chcel so svojimi ukrajinskými partnermi doladiť posledné detaily memoranda o porozumení o možnom riešení prepravy plynu v smere zo Slovenska na Ukrajinu. O tom ako vyzerá projekt reverzného chodu dodávok plynu sme sa rozprávali s hovorcom Eustreamu Vahramom Chuguryanom.

Ako to vyzerá s projektom reverzného chodu dodávok plynu zo Slovenska na Ukrajinu? Podpísala už slovenská strana memorandum o porozumení o možnom riešení prepravy plynu v smere zo Slovenska na Ukrajinu?

Eustream zatiaľ nepodpísal memorandum o porozumení s ukrajinskou stranou.

Potom čo, ukrajinská strana vyhlásila, že podpísala spomínané memorandum, ste sa vyjadrili, že si pozývate zástupcov ukrajinského prepravcu plynu na Slovensko. Uskutočnilo sa už toto stretnutie?

Ukrajinskí partneri zo spoločnosti Ukrtrangaz boli pozvaní do Bratislavy na záverečné dolaďovanie posledných detailov memoranda aj v kontexte najnovších udalosti na ukrajinskom plynárenskom trhu. Žiadna odpoveď z Ukrajiny zatiaľ neprišla.

Mohla zabrzdiť celý projekt súčasná politická situácia na Ukrajine?

Spoločnosť Eustream nepozná presný dôvod absencie reakcie z ukrajinskej strany

a nepovažuje za vhodné na uvedenú tému špekulovať.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies