Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovnaft benzín motorová nafta pohonné látky čerpacia stanica
Čerpacia stanica pri Štrbe slovnaft.sk
25. septembra 2015 13:13 Ropa a pohonné látkySpotrebiteľ od SlovnaftSITA

Malým domácim výrobcom potravín pomôžu čerpačky Slovnaft

Malí slovenskí výrobcovia potravín dostali od Slovnaftu príležitosť predávať svoje produkty v najväčšej domácej sieti čerpacích staníc. Na výzvu Slovnaftu v kampani „Poctivá domáca ponuka“ zatiaľ reagovalo takmer 150 slovenských výrobcov, najmä z oblasti výroby nápojov, mäsových, pekárenských a mliečnych výrobkov. Malí výrobcovia sa môžu zaregistrovať do konca októbra, ich produkty sa na čerpacích staniciach Slovnaft objavia začiatkom roka 2016.

Spoločnosť Slovnaft, prevádzkovateľ najväčšej siete čerpacích staníc na Slovensku, ponúka malým domácim výrobcom potravín možnosť predaja ich výrobkov vo svojej sieti. Chce tak podporiť lokálnych producentov, ktorí často čelia tlaku obchodných reťazcov a potravinárskych gigantov, a zároveň chce priniesť zákazníkom špeciality tradičnej výroby z jednotlivých regiónov Slovenska. Na kampaň „Poctivá domáca ponuka“ zareagovalo od jej vyhlásenia začiatkom augusta takmer 150 slovenských výrobcov potravín, najmä v oblasti výroby nápojov, mäsových, pekárenských a mliečnych výrobkov.

Malí výrobcovia potravín na môžu prihlásiť do konca októbra vyplnením registračného formulára na internetovej stránke www.slovnaft.sk/poctivepotraviny. Slovnaft potom vyberie a zaradí nových dodávateľov potravín do svojej siete čerpacích staníc podľa spotrebiteľských preferencií a výberu komisie zloženej z interných a externých expertov z oblasti gastronómie. Zákazníci si budú môcť kúpiť poctivé domáce potraviny na niektorej z viac ako 250 čerpacích staníc Slovnaft v priebehu prvého štvrťroku 2016.

„Našej spoločnosti záleží na tom, aby tradícia výroby poctivých domácich produktov zostala na Slovensku zachovaná. Preto sme našu sieť čerpacích staníc ponúkli malým lokálnym výrobcom poctivých potravín ako príležitosť. Vďaka tomu budeme schopní spoločne priniesť zákazníkom naozaj prvotriednu domácu kvalitu,“ uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti SLOVNAFT, a.s., Oszkár Világi.

Rozšírenie sortimentu v sieti Slovnaftu súvisí s novým konceptom, ktorý zmení neosobnú čerpaciu stanicu, zameranú najmä na predaj motorových palív, na servisnú stanicu s ponukou občerstvenia, dobrých lokálnych potravín a nových služieb.

Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies