Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Letná škola energetiky

Ilustračné foto
Ilustračné foto freedigitalphotos.net

Cieľom letnej školy energetiky je motivovať mladých ľudí k štúdiu energetiky a k väčšiemu záujmu o témy s energetikou spojené. Zároveň je to platforma pre posilnenie vzájomných vzťahov medzi energetickými spoločnosťami, akademickou obcou, mimovládnymi organizáciami, médiami i odborníkmi a analytikmi z oblasti energetiky.

Prvý ročník projektu Slovenských elektrární a partnerských spoločností, organizácií a inštitúcií, sa koná pod záštitou Maroša Šefčoviča, podpredsedu Európskej komisie pre energetickú úniu.

Letná škola energetiky je týždeň (26.7. – 2.8. 2015) doslova nabitý energiou, počas ktorého bude mať 20 najlepších spomedzi prihlásených študentov jedinečnú možnosť:

– diskutovať o energetických témach s najzaujímavejšími osobnosťami slovenskej energetiky

– navštíviť energetické zariadenia, kam sa hocikto len tak ľahko nedostane

– absolvovať profesionálne tréningy a zažiť kopec zábavy v príjemnom prostredí v Zámku Topoľčianky

– náklady spojené s Letnou školou energetiky hradí organizátor spolu s partnermi

– výnimočný talent môže získať stáž v Slovenských elektrárňach alebo v niektorej z partnerských inštitúcií Letnej školy energetiky

Prihlásiť sa na Letnú školu energetiky je možné len elektronicky – podaním prihlášky so všetkými prílohami najneskôr do 26. júna 2015.

Prihlásiť sa môžete tu.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Slovenské elektrárneDátum 9. júna 2015 13:20

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...