Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elektrina VSE
Ilustračné foto VSE
5. februára 2017 13:41 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skSITA

Jeden štátny nominant v energetickej firme sa nateraz vzdal funkcie

Roman Šipoš sa vzdal svojej funkcie až do vyšetrenia možného pochybenia pri prijímaní cenového návrhu Východoslovenskej distribučnej.

Nové cenové návrhy pri elektrine majú už jednu personálnu obeť v energetickej spoločnosti. Postu člena predstavenstva v spoločnosti Východoslovenská energetika Holding, ktorá je jediným akcionárom Východoslovenskej distribučnej, sa vzdal štátny nominant Roman Šipoš.

„Na zasadnutí predstavenstva Východoslovenskej energetiky Holding som zobral na vedomie cenový návrh Východoslovenskej distribučnej a následne ho odporučil schváliť na valnom zhromaždení. Vzhľadom na uvedené skutočnosti sa do vyšetrenia možného pochybenia vzdávam člena predstavenstva,“ uviedol Šipoš v liste adresovanému ministrovi hospodárstva Petrovi Žigovi.

Šipoš je presvedčený, že vykonával svoju funkciu člena predstavenstva s veľkým rešpektom a ostražitosťou. „Som presvedčený, že som vedome nepochybil,“ konštatoval Šipoš.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies