Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Eustream plyn
Ilustračné foto SITA
21. mája 2013 18:45 PlynAktuality od vEnergetike.skSITA

Eustream bude mať nového generálneho riaditeľa

Spoločnosť Eustream bude mať nového generálneho riaditeľa. Stane sa ním Miloš Pavlík, ktorý na vedúcom poste vystrieda Pavla Janočka, ktorý odchádza na vlastnú žiadosť. Ako ďalej informoval hovorca Eustream Vahram Chuguryan, Janočko v spoločnosti zostane ako poradca predstavenstva.

Janočko pôsobil devätnásť rokov v top manažmente spoločnosti SPP a posledných sedem rokov ako generálny riaditeľ Eustream. „Je preto úplne prirodzené, že po toľkých rokoch intenzívnej práce by som chcel zmierniť svoje životné tempo,“ komentoval svoje rozhodnutie Janočko. Miloš Pavlík pracuje v skupine SPP od roku 2001 a na post generálneho riaditeľa spoločnosti Eustream prichádza z pozície riaditeľa korporátnych záležitostí. Svoju novú funkciu začne vykonávať od 27. mája 2013.

Eustream, a. s. je prevádzkovateľ prepravnej siete a prepravca zemného plynu s kapacitou prepravnej siete viac ako 90 miliárd metrov kubických za rok s celkovou dĺžkou potrubných systémov 2 270 km. Eustream garantuje prístup do slovenskej prepravnej siete transparentným a nediskriminujúcim spôsobom a zabezpečuje komplexné služby v oblasti prepravy zemného plynu. K jeho obchodným partnerom patria medzinárodné energetické spoločnosti.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame