Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elektrina vedenie
Ilustračné foto. pixabay.com
7. novembra 2016 10:18 ElektrinaSpotrebiteľ od vEnergetike.skVSE

Elektrinu nakupujte ako akúkoľvek inú službu

Pýtajte sa súčasného dodávateľa, porovnajte si ponuky a potom sa rozhodnite.

Každý dodávateľ elektriny mení cenník najneskôr k 1. januáru 2017 a zákazník sa môže rozhodnúť či zmenu ceny silovej elektriny akceptuje. Zákazníci VSE môžu byť spokojní, naša spoločnosť bude znižovať ceny a navyše ponúka ďalšie produkty a služby, ktoré ešte viac znížia ich výdavky na energie a domácnosť. Akceptácia nových cien za dodávku si nevyžaduje žiadnu aktivitu zo strany zákazníkov. Dodávka elektriny plynulo pokračuje, navyše s ešte výhodnejšími cenami.

Ak zákazníka navštívi podomový predajca a ponúkne mu nižšiu cenu elektriny, odporúčame porovnať si ponuky. Zákazník môže kontaktovať našu spoločnosť a presvedčiť sa o výhodnosti ponuky VSE. Zákazník si môže porovnať ponuky jednotlivých dodávateľov, kontaktovať súčasného dodávateľa a informovať sa na nové, výhodné produkty. Informácie nájde na našej web stránke www.vse.sk, poradíme na našich Zákazníckych centrách i na Linke VSE.

Zároveň sa vytvára priestor pre návrat k pôvodnému dodávateľovi. Týka sa to napríklad zákazníkov, ktorí zmenili dodávateľa nevedomky, cítili sa byť podvedení, no pod hrozbou sankcií zmluvu s novým dodávateľom nevypovedali. Vyjadrenie nesúhlasu so zmenou ceny je však jedným z dôvodov, ako možno zmluvu vypovedať bez sankcií a pred uplynutím viazanosti.

Súčasné trendy v energetike umožňujú dívať sa na dodávku elektriny ako na akúkoľvek inú službu – mobilné paušály, poistenie motorových vozidiel či bankové úvery.

Zákazníci, ktorí sa cítia byť podvedení, si môžu svoju situáciu vyriešiť teraz, v čase zverejňovania cenových rozhodnutí. Výpoveď však musí byť dodávateľovi doručená najneskôr 15 dní pred plánovaným dňom účinnosti zmeny ceny. Ak odberateľ v stanovenej lehote nedoručí oznámenie o výpovedi zmluvy dodávateľovi, budú sa zmeny považovať za odsúhlasené a zmluvný vzťah pokračuje. Cenové rozhodnutia nájdu zákazníci aj na web stránkach dodávateľov a ÚRSO.

Súčasných zákazníkov i zákazníkov, ktorí sa rozhodnú vrátiť sa k VSE, čaká bezpečná a spoľahlivá dodávka elektriny, výhodné ceny elektriny a navyše riešenia šité na mieru. Naši energetickí poradcovia vedia identifikovať straty a zbytočné náklady na energie a navrhnúť riešenie presne pre danú domácnosť.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame