Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZSE
Zastávka zmenená na free wi-fi obývačku ZSE
26. mája 2016 12:29 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skZSE

Dve zastávky v Bratislave sa menia na Free Wi-Fi obývačky

Západoslovenská energetika  sa rozhodla spríjemniť cestujúcim čakanie na vybraných zastávkach v Bratislave tým, že z nich urobí peknú obývačku s Wi-Fi zónou zadarmo.

Od 24. mája do 6. júna 2016 sa na bratislavských zastávkach Námestie SNP a Autobusová stanica Nivy budú cestujúci cítiť ako doma. Počas celého tohto obdobia sa budú môcť priamo na zastávkach zaregistrovať do novej online Zákazníckej zóny Západoslovenskej energetiky (ZSE), ktorá prináša možnosť vybaviť si všetky náležitosti spojené s využívaním služieb ZSE rýchlo, jednoducho a pohodlne, a to kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Celá stránka je naprogramovaná v responzívnom dizajne, čiže sa prispôsobí zariadeniu, ktoré práve zákazník využíva (notebook, tablet, smartfón). Okrem kompletných informácií o odberných miestach, službách, platbách a faktúrach zákazníci nájdu v zóne podrobnú analýzu spotreby elektriny s grafickým zobrazením a množstvom užitočných rád, ako ušetriť. Môžu zmeniť svoje kontaktné údaje, výšku preddavkových platieb, spôsob platby alebo aj termín splatnosti. Zároveň sa prostredníctvom využívania online Zákazníckej zóny snažíme motivovať zákazníkov, aby prispeli k ochrane životného prostredia – aktivovali si elektronickú faktúru, prešli na platbu inkasom či prevodom z účtu alebo si nechali posielať preplatky na bankový účet,“ hovorí produktový manažér pre online služby v ZSE Daniel Klúčovský.

Darček pre každého a súťaž o skvelé ceny

Ak sa cestujúci po registrácii rozhodnú využívať online Zákaznícku zónu ZSE, získajú hneď online darček podľa vlastného výberu a sú v hre o jeden z 9 smartfónov iPhone 6S alebo jeden z 3 Smart televízorov Samsung.

Online to vybavíte aj v papučkách

Toto je slogan malej akcie, ktorú pripravujeme pre vás a cestujúcich, na zastávke Námestie SNP v piatok, 27. mája 2016 od 10.00 do 12.00 h. Srdečne vás pozývame na návštevu do našej Free Wi-Fi obývačky. Môžete si naživo pozrieť, ako ju budú ľudia hodnotiť a zároveň si môžete vyskúšať, čo všetko sa dá v online Zákazníckej zóne ZSE vybaviť.

ZSE Energia, a. s., (www.zse.sk) je 100-percentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Západoslovenská energetika, a. s., ktorá je na Slovensku vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou a na slovenskom trhu pôsobí od roku 1922. ZSE Energia začala vykonávať činnosť v oblasti dodávky elektriny od 1. júla 2007 na základe právneho odčlenenia služby obchodu a predaja elektrickej energie. Poslaním spoločnosti je obchod s elektrinou a plynom v regióne západného Slovenska i mimo neho a poskytovanie súvisiacich služieb dlhodobo, spoľahlivo, za prijateľné ceny, spôsobom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a v súlade s pravidlami platnými v Európskej únii.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame