Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dalkia
Ilustračné foto behance.net
2. septembra 2015 12:34 TeploAktuality od SITASITA

Dalkia už pôsobí na Slovensku ako Veolia Energia

Spoločnosť zmenila svoje meno potom, čo jej materská spoločnosť Dalkia v júli minulého roka sa začlenila do skupiny Veolia.

Spoločnosť Dalkia už aj na Slovensku zmenila svoje meno. Od začiatku septembra bude pôsobiť pod názvom Veolia Energia. „Zmena akcionárskej štruktúry a integrácia aktivít Dalkie na Slovensku do skupiny Veolia nám otvára ešte väčšie možnosti spolupráce s ostatnými divíziami skupiny v oblastiach vodného a odpadového hospodárstva,” povedal v tejto súvislosti generálny riaditeľ Veolie Energia na Slovensku Miroslav Kot.

Medzinárodné aktivity skupiny Dalkia sa v júli minulého roka plne začlenili do skupiny Veolia. Skupina Veolia zabezpečuje energetické služby a dodáva teplo 2,4 mil. domácností na celom svete a prevádzkuje 76 tisíc energetických zariadení. Na Slovensku Veolia Energia zabezpečuje dodávku tepla a teplej vody pre viac ako 98 tisíc domácností v 27 mestách. Veolia Energia poskytuje tiež celý rad podporných služieb pre 59 priemyselných klientov a úspešne rozvíja projekty energetickej efektívnosti. Veolia Energia zamestnáva na Slovensku 821 ľudí.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies