Chcete si vyskúšať elektromobil na víkend? Skúste to s SPP.

1. júla 2016 6:42
SPP

Slovenský plynárenský priemysel, a. s. k najvyššej zľave na elektrinu vo výške až do 30 %, ktorú využili už tisíce ľudí, pridáva ďalšiu výhodu.

SPP
Ilustračné foto SITA

Zákazník, ktorý sa rozhodne pre elektronickú faktúru a platbu inkasom či prevodom z účtu, okrem 50% zľavy zo stálej mesačnej platby obchodníka, získa možnosť zapojiť sa do súťaže o elektrické auto Tesla 85D na víkend zadarmo. Odberatelia tak okrem výrazných úspor na elektrine od SPP majú šancu na vlastnej koži vyskúšať luxus, ekológiu a zároveň stovky konských síl.

Podmienkou na zaradenie do súťaže o elektromobil Tesla je podpis zmluvy o odbere elektriny od SPP a aktivovanie elektronickej faktúry spolu s platbou prostredníctvom inkasa či prevodu z bankového účtu. Registrovať sa možno na stránke LETNÉ ISKRENIE.

Okrem možnosti jazdiť počas celého víkendu na Tesle získajú dvadsiati zákazníci aj šancu vyhrať 50-eurovú poukážku na nákup elektroniky v sieti Nay.

Zákazníci SPP môžu aktuálnu ponuku využiť až do 31. augusta 2016. Podmienky uplatnenia zliav a podrobné informácie o produkte i o súťaži sú zverejnené na webovej stránke SPP LETNÉ ISKRENIE. Potrebné informácie je možné získať aj na Zákazníckej linke SPP 0850 111 363      v pracovných dňoch od 7.00 do 20.00 h, prostredníctvom facebookového profilu Vaše SPP, Web chatu SPP, alebo v ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) je najväčším dodávateľom energií  na Slovensku, ktorý v oblasti dodávky plynu priamo nadväzuje na 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 úspešne pôsobí aj na trhu dodávky elektriny. SPP dodáva elektrinu už viac ako stotisíc zákazníkom. Celkovo SPP zabezpečuje spoľahlivé dodávky energií a ďalších energetických služieb pre viac ako      1,3 milióna zákazníkov. Za dodržiavanie etických princípov pri podnikaní získal SPP v roku 2016 Veľkú cenu Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Od roku 2014 je vlastníkom 100 % akcií spoločnosti Slovenská republika, ktorá svoje akcionárske práva vykonáva prostredníctvom Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky.

 

Odporúčané články

Súvisiace témy:


Čo si o tom myslíte?