Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
SPP
Ilustračné foto SITA
1. júla 2016 6:42 PlynAktuality od vEnergetike.skSPP

Chcete si vyskúšať elektromobil na víkend? Skúste to s SPP.

Slovenský plynárenský priemysel, a. s. k najvyššej zľave na elektrinu vo výške až do 30 %, ktorú využili už tisíce ľudí, pridáva ďalšiu výhodu.

Zákazník, ktorý sa rozhodne pre elektronickú faktúru a platbu inkasom či prevodom z účtu, okrem 50% zľavy zo stálej mesačnej platby obchodníka, získa možnosť zapojiť sa do súťaže o elektrické auto Tesla 85D na víkend zadarmo. Odberatelia tak okrem výrazných úspor na elektrine od SPP majú šancu na vlastnej koži vyskúšať luxus, ekológiu a zároveň stovky konských síl.

Podmienkou na zaradenie do súťaže o elektromobil Tesla je podpis zmluvy o odbere elektriny od SPP a aktivovanie elektronickej faktúry spolu s platbou prostredníctvom inkasa či prevodu z bankového účtu. Registrovať sa možno na stránke LETNÉ ISKRENIE.

Okrem možnosti jazdiť počas celého víkendu na Tesle získajú dvadsiati zákazníci aj šancu vyhrať 50-eurovú poukážku na nákup elektroniky v sieti Nay.

Zákazníci SPP môžu aktuálnu ponuku využiť až do 31. augusta 2016. Podmienky uplatnenia zliav a podrobné informácie o produkte i o súťaži sú zverejnené na webovej stránke SPP LETNÉ ISKRENIE. Potrebné informácie je možné získať aj na Zákazníckej linke SPP 0850 111 363      v pracovných dňoch od 7.00 do 20.00 h, prostredníctvom facebookového profilu Vaše SPP, Web chatu SPP, alebo v ktoromkoľvek Zákazníckom centre SPP.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) je najväčším dodávateľom energií  na Slovensku, ktorý v oblasti dodávky plynu priamo nadväzuje na 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 úspešne pôsobí aj na trhu dodávky elektriny. SPP dodáva elektrinu už viac ako stotisíc zákazníkom. Celkovo SPP zabezpečuje spoľahlivé dodávky energií a ďalších energetických služieb pre viac ako      1,3 milióna zákazníkov. Za dodržiavanie etických princípov pri podnikaní získal SPP v roku 2016 Veľkú cenu Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Od roku 2014 je vlastníkom 100 % akcií spoločnosti Slovenská republika, ktorá svoje akcionárske práva vykonáva prostredníctvom Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame