Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZSE
Ilustračná snímka ZSE
21. decembra 2015 10:51 ElektrinaSpotrebiteľ od Západoslovenská distribučnáSITA

Chcete spoľahlivého elektrikára?

Spoločnosť Západoslovenská distribučná pripravila zoznam partnerov, ktorých odporúča zákazníkom na elektroinštalačné práce. Prehľadná databáza pomôže záujemcom nájsť spoľahlivého a overeného elektrikára.

Služba „odporúčaní elektrikári“ je bezplatná. Na webovej stránke ZSD sa nachádza zoznam živnostníkov a spoločností so zameraním na elektroinštalačné práce. Zverejnení odporúčaní elektrikári musia vlastniť oprávnenie na vykonávanie aspoň dvoch z týchto činností: projektovanie elektrických zariadení; elektromontážne práce (vybudovanie prípojky, montáž elektromerového rozvádzača); elektroinštalačné práce (vybudovanie bytových rozvodov, inštalácia elektrických spotrebičov); prehliadky, skúšky elektrických zariadení, bleskozvodov a spotrebičov (revízna činnosť).

„Záujem o túto službu je väčší, než sme očakávali. Som rád, že zákazníkom takto uľahčujeme výber spoľahlivých elektrikárov, napríklad pri príprave odberného miesta na pripojenie do distribučnej sústavy. Keďže ročne vybavíme viac ako 20 000 žiadostí o pripojenie, dávame touto službou zároveň možnosť kvalitným živnostníkom a firmám zadarmo sa zviditeľniť a rozšíriť tak svoju klientelu“, uviedol Andrej Juris, predseda predstavenstva ZSD.

V prípade záujmu o takúto spoluprácu so spoločnosťou Západoslovenská distribučná, stačí vyplniť Žiadosť o zaradenie do databázy odporúčaných elektrikárov. Ak žiadateľ vlastní oprávanie vykonávať aspoň dve z požadovaných činností, je s ním uzatvorená zmluva o spolupráci a je zverejnený v databáze odporúčaných elektrikárov. Živnostníci, alebo firmy sú prehľadne zoradení podľa okresov, v ktorých pôsobia, ako aj podľa činností, ktoré vykonávajú. Služba je určená pre lokalitu západného Slovenka, v ktorej spoločnosť Západoslovenská distribučná pôsobí.

Zoznam odporúčaných elektrikárov sa nachádza na webovej stránke spoločnosti

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame