Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustračné foto
Radoslav Švec Slovnaft
7. novembra 2013 15:33 Ropa a pohonné látkyAktuality od vEnergetike.skSITA

Čerpacím staniciam Slovnaftu bude šéfovať Radoslav Švec

Spoločnosť Slovnaft má nového riaditeľa retailu. Stal sa ním Radoslav Švec. Zodpovedný bude za sieť 212 čerpacích staníc na Slovensku, ako aj maloobchodné aktivity Slovnaftu v Českej republike. Radoslav Švec vo funkcii nahradil Ileanu Sorinu Baltatu. Informovala o tom spoločnosť Slovnaft. „Čerpacie stanice Slovnaftu v posledných rokoch dostávajú nový vonkajší vzhľad, mojím cieľom je pokračovať v rozvoji ďalších aspektov ich prevádzky,“ uviedol Švec.

Skupina Slovnaft je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Zaoberá sa najmä spracovaním ropy a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. V Českej republike pôsobí Slovnaft prostredníctvom spoločnosti Slovnaft Česká republika, s.r.o. Patrí medzi najväčších veľkoobchodných predajcov palív a prevádzkuje siete čerpacích staníc pod značkami Slovnaft a Pap Oil. Slovnaft ovláda maďarská skupina MOL.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame