Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ceny ropy klesli

Ropa ceny
Ilustračné foto. Victor Habbick/FreeDigitalPhotos.net

Septembrové dodávky ropy Brent klesli o 86 centov na 55,27 USD za barel, najnižšiu úroveň od druhého apríla. Septembrové dodávky americkej ropy klesli o 74 centov na 48,45 USD za barel, čo bola najnižšia úroveň od 31. marca.

Ceny ropy vo štvrtok klesli, aj keď ich najprv podporil slabší dolár. Americká mena však obmedzila straty po správach z amerického trhu práce. Počet nových nezamestnaných Američanov, ktorí požiadali o podporu v nezamestnanosti, minulý týždeň klesol na najnižšiu úroveň za vyše 41,5 roka. Predpokladá sa však, že minulotýždňový pokles pravdepodobne zveličuje silu amerického trhu práce, keďže počet žiadostí o dávky v nezamestnanosti je počas leta volatilný. Septembrové dodávky ropy Brent klesli o 86 centov na 55,27 USD za barel, najnižšiu úroveň od druhého apríla. Septembrové dodávky americkej ropy klesli o 74 centov na 48,45 USD za barel, čo bola najnižšia úroveň od 31. marca.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 24. júla 2015 10:39

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...