Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bratislavská rafinérka chystá nábor mladých ľudí

Ilustračné foto
Bratislavská rafinéria Slovnaft slovnaft.sk

Spoločnosť Slovnaft chce vo svojom závode zamestnať 39 absolventov vysokých škôl. Najmenej na jeden rok.

Bratislavská rafinéria Slovnaft sa chystá zamestnať 39 mladých ľudí. Firma chce ponúknuť absolventom vysokých škôl alebo absolventom s maximálne ročnou praxou pozície v oblasti rafinérskej výroby, pri predaji hotových produktov, v oblastí financií, či informatiky. „Výberový proces sa skladá z hodnotenia životopisov, on-line jazykových a osobnostných testov, Assessment centra a osobných pohovorov. Absolventom, ktorí v tomto náročnom výberovom procese obstoja najlepšie, ponúkneme pracovnú pozíciu na jeden rok,“ uviedol hovorca Slovnaftu Anto Molnár s tým, že ak sa absolvent osvedčí, firma mu ponúkne trvalý pracovný pomer.

Rafinérska spoločnosť dáva príležitosť mladým ľuďom zamestnať sa v rámci programu Growww. V súčasnosti už pôjde o 8. ročník. „Záujemcovia o prácu sa môžu hlásiť do 14. marca tohto roka prostredníctvom internetovej stránky,“ dodal Molnár. Od roku 2007 sa v Slovnafte do programu Growww zapojilo takmer 210 absolventov. „Väčšina z nich zostala v spoločnosti pracovať aj po uplynutí ročného kontraktu,“ konštatoval Molnár.

Slovnaft je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Zaoberá sa najmä spracovaním ropy a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných látok. Skupina Slovnaft je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 12. februára 2014 10:28

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...