Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ČEZ Temelín atómová elektráreň
Česká spoločnosť ČEZ zvýšila kapacitu Bloku 1 a každý z jadrových blokov elektrárne Temelín má od pondelka výkon 1 055 MW. ČEZ
24. septembra 2013 10:15 ElektrinaAktuality od vEnergetike.skSITA

Blok 1 elektrárne Temelín pracuje naplno

Česká energetická spoločnosť ČEZ začala s plnou prevádzkou Bloku 1 jadrovej elektrárne Temelín. Vyplýva to z utorkového stanoviska spoločnosti. Česká spoločnosť ČEZ zvýšila kapacitu Bloku 1 a každý z jadrových blokov elektrárne Temelín má od pondelka výkon 1 055 MW. Elektráreň tak môže vyrábať o 600 tis. MWh elektrickej energie ročne viac.

Spoločnosť ČEZ Slovensko pôsobí aktívne na slovenskom trhu s dodávkami energií od roku 2010. Dodávku elektriny a zemného plynu ponúka na Slovensku všetkým kategóriám odberateľov. ČEZ Slovensko je členom českej energetickej skupiny ČEZ, ktorá je lídrom na energetickom trhu v strednej a juhovýchodnej Európe. Česká energetická skupina zabezpečuje dodávky energií pre viac než 9 miliónov zákazníkov v 11 krajinách Európy.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame