Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pr rasto.jpg
Foto: TWINLOGY
26. marca 2019 9:00 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

BEZ NAPÄTIA – prvý online magazín o energetike

BRATISLAVA 26. marca 2019 (VE/PR) – BEZ NAPÄTIA – prvý online magazín o energetike, ktorý Vás zoznámi s energetikou formou video spracovania. Pozrite si s nami diskusie na odborné témy so skvelými hosťami a staňte sa aj Vy odborníkom v energetike.

Energetika je pre bežného spotrebiteľa pomerne nepoznané odvetvie a preto Vám ju chceme priblížiť v čo najväčšom rozsahu. V online magazíne BEZ NAPÄTIA Vám budeme prinášať témy a rozhovory s rôznymi osobnosťami  z prostredia energetiky a samozrejme v každej časti magazínu sa budeme venovať aj aktuálnemu vývoju cien energií, aby ste mali prehľad a vedeli sa správne rozhodnúť pri riešení otázok spojených s elektrinou vo Vašom podnikaní.

V pilotnom vydaní magazínu BEZ NAPÄTIA sme vyspovedali Michala Hudeca, predsedu Združenia dodávateľov energií, s ktorým sme sa rozprávali aj o tom, aké je poslanie Združenia dodávateľov energií na Slovensku, kedy a prečo vzniklo. S Michalom sme otvorili aj témy, o ktorých sa v médiách nediskutuje často, ako napríklad trhová regulácia a postavenie štátu voči koncovému odberateľovi.

Bn michal rasto.jpg
Foto: TWINLOGY

V online magazíne BEZ NAPÄTIA chceme rozširovať obzory biznis verejnosti aj v téme cien energií, ktorá zohráva kľúčovú rolu v rozhodovacom procese pri nákupe týchto komodít pre Vaše podnikanie. Ak niečo nakupujeme, je prirodzené, že to chceme nakúpiť za najlepšiu cenu a to sa týka aj cien energií. Čo všetko sa za nimi skrýva a prečo to tak je, Vám vysvetlí náš pravidelný hosť online magazínu BEZ NAPÄTIA, Ján Pišta, odborník a špecialista na prognózy vývoja cien energií na našom trhu. V pilotnom vydaní diskutujeme aj o tom, prečo ceny elektriny stúpajú, následne sa pozrieme na aktuálne politické udalosti, ktoré majú vplyv na vývoj cien elektriny, ako napríklad Brexit. V závere Vám vždy prinesieme výhľad cien energií na najbližšie obdobie.

Bn jan rasto.jpg
Foto: TWINLOGY
Sutaz tesla.png
Foto: TWINLOGY

Online magazín BEZ NAPÄTIA sa oplatí sledovať až do konca. V závere každého dielu máme pre Vás pripravenú súťažnú otázku a ak sa zapojíte a správne odpoviete, jeden z Vás získa atraktívnu cenu, ktorá Vás určite dobije pozitívnou energiou. Všetky podrobnosti sa dozviete vždy v závere každého dielu vydania magazínu BEZ NAPÄTIA.

Pevne veríme, že online magazín BEZ NAPÄTIA sa stane zdrojom informácií zo sveta energetiky, ktoré aj Vám pomôžu vo Vašom podnikaní.

www.beznapatia.sk
pisem@beznapatia.sk

Prvy diel online magazínu BEZ NAPÄTIA si môžete pozrieť tu:

Partneri pr.jpg
Foto: TWINLOGY

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame